Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
279 280
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně

Imago koberce

Kolekce Imago přináší vkusné metrážové koberce za dobrou cenu. Vybírat můžete z pestré palety barev. Díky krátkému vlasu 3 mm a polypropylenu z kterého jsou koberce vyrobeny, jsou odolné vůči skvrnám a oděru. Podklad koberců tvoří filc, který má akustické a tepelně izolační vlastnosti. Mimo to má tako kolekce další skvělé vlastnosti jako odolnost vůči slunečnímu svitu či uklouznutí. Skvělá volba do každé domácnosti.
6 produktů
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
Koberce Imago mají krátký vlas o výšce 3 mm a jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu, což zajišťuje jejich odolnost vůči skvrnám a oděru. Můžete se tedy spolehnout, že váš koberec bude dlouhodobě krásný a snadno udržovatelný.

Podklad koberců je tvořen filcem, který přináší další výhody. Filcový podklad má akustické vlastnosti, což přispívá ke snížení hluku v místnosti. Zároveň poskytuje tepelnou izolaci, čímž pomáhá udržovat příjemnou teplotu ve vašem domově.

Kromě toho má kolekce Imago i další skvělé vlastnosti, jako je odolnost vůči slunečnímu svitu, což zabraňuje vyblednutí barev, a také odolnost vůči uklouznutí, čímž zvyšuje bezpečnost při chůzi po koberci.