💣 BLACK FRIDAY! Kód BF2023 zvýší slevu o dalších 15 %. Platí na kusové koberce a další.

Dynamic koberce

Kolekce Dynamic nabízí velmi pěkné metrážní zátěžové koberce. Koberce mají nízký vlas 3 mm a jsou tak ideální k jednoduché údržbe. Kolekce nabízí hezké neutrální barvy, které lze lehce kombinovat s jakýmkoliv interiérem a doplňky. Výrobním materiálem je polyamid, který se vyznačuje velmi dobrými antistatickými vlastnostmi. Navíc vlákno koberců neabsorbuje vlhkost. Koberce se řadí do zátěžové třídy 33, tedy zvládnou vysokou zátěž. Koberce jsou také vhodné na schodiště či do prostor s podlahovým vytápěním. Navíc tlumí kročejový hluk. Ideální volba do firemního interiéru.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
609 610
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
7 produktů
Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek
Kolekce Dynamic nabízí také širokou paletu hezkých neutrálních barev. Díky nim můžete snadno kombinovat koberec s jakýmkoliv interiérem a doplňky. Vaše podlahová plocha získá elegantní a harmonický vzhled.

Výrobním materiálem koberců je kvalitní polyamid, který má vynikající antistatické vlastnosti. To znamená, že koberec nebude přitahovat nežádoucí statickou elektřinu. Navíc polyamidové vlákno nepohlcuje vlhkost, což přispívá k udržení příjemného a suchého prostředí.

Koberce z kolekce Dynamic spadají do zátěžové třídy 33, což znamená, že jsou schopné zvládnout vysokou zátěž. Jsou tedy vhodné nejen pro běžné domácnosti, ale také pro firemní interiéry s vysokým provozem.

Díky svým vlastnostem jsou tyto koberce také ideální volbou pro schodiště či prostory s podlahovým vytápěním. Navíc mají schopnost tlumit kročejový hluk, čímž přispívají k poklidnému a tichému prostředí.