💣 BLACK FRIDAY! Kód BF2023 zvýší slevu o 15 % na kusové koberce a další. Jen do dnešní půlnoci!

Optima essential koberce

Zátěžové koberce Optima Essential se vyznačují svojí kvalitou a odolností. Skvěle se hodí do kanceláří, ale uplatnění naleznou i v domácnostech. Je na nich možné používat kolečkové židle a lze je umístit i do prostorů s podlahovým vytápěním a na stále používaná schodiště. Navíc tlumí kročejový hluk. Jsou vyrobeny ze 100% polyamidových vláken. Koberce disponují protiskluzovou a antistatickou úpravou. Výška vlasu je 3.5 mm.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
859 860
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
8 produktů
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek
Tyto koberce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, konkrétně z 100% polyamidových vláken. Tato vlákna zaručují výjimečnou odolnost proti opotřebení a dlouhou životnost koberce. Navíc jsou koberce Optima Essential vybaveny protiskluzovou a antistatickou úpravou, která zajišťuje bezpečnost a minimalizuje riziko elektrostatického náboje.

Výška vlasu těchto koberců je 3.5 mm, což je optimální tloušťka pro zajištění pohodlí a snadného údržby. Tento design umožňuje snadné čištění koberce a zabraňuje vzniku skvrn a nečistot.