🍀 Komu se nelení, tomu se zelení. Na všechny UMĚLÉ TRÁVY využijte slevu 15 % s kódem TRAVA15

Atlantic koberce

Jednobarevné metrážové koberce z kolekce Atlantic jsou vhodné do kancelářských i domácích interiérů s vysokou zátěží. Na výběr máte z mnoha barevných provedeních. Vyrobeny jsou ze 100% polyamidu s AB podkladem. Disponují protiskluzovou a antistatickou úpravou. Lze je využít v místnostech s podlahovým vytápěním. Navíc tlumí kročejový i akustický hluk. Položit je můžete na příložitostně využívaná schodiště nebo pod kolečkové židle. Výška vlasu je 3.5 mm.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
789 790
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
7 produktů
Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek
Kromě toho, koberce z kolekce Atlantic jsou praktické i ve využití. Mohou být položeny na příležitostně využívaná schodiště, kde zajišťují bezpečný a pohodlný chod. Také jsou vhodné pro použití pod kolečkovými židlemi, což je praktické v pracovních prostředích.

S výškou vlasu 3.5 mm poskytují tyto koberce dostatečnou pohodlnost při chůzi a jsou snadno udržovatelné. Stačí pravidelně vysávat a provádět běžnou údržbu, aby si koberce zachovaly svůj krásný vzhled a kvalitu po dlouhou dobu.

Kolekce Atlantic je tak skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktické, odolné a esteticky příjemné koberce pro své prostory. S jejich širokým výběrem barev a vlastností se snadno přizpůsobí vašim individuálním potřebám a přinesou do vašeho interiéru příjemnou atmosféru a komfort.