💣 BLACK FRIDAY! Kód: BF2023 zvýší slevu o 15% na kusové koberce a další. Jen do dnešní půlnoci!

Granite koberce

Čistící zóna Granite se skvěle hodí do vstupních hal firem se zvýšenou frekvencí pohybu osob. Koberce disponují ochranou proti UV zářením a odolnost proti skvrnám. Jednobarevné metrážové koberce tlumí kročejový i akustický hluk. Můžete je použít na vytápěné podlahy a pod kolečkové židle. Vyrobeny jsou ze 100% econylu, neboli recyklovaného polyamidu s AB podkladem. Výška vlasu je 5 mm.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
919 920
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
4 produkty
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Jednobarevné metrážové koberce použité v této čistící zóně mají ještě další výhodu - tlumí kročejový i akustický hluk. To je obzvláště výhodné v prostředí vstupních hal, kde se často pohybuje velké množství lidí. Tato vlastnost přispívá k vytvoření klidného a příjemného pracovního prostředí.

Kromě toho jsou tyto koberce vhodné pro vytápěné podlahy a pod kolečkové židle. Jejich konstrukce a materiál umožňují volný pohyb židlí a tepelnou izolaci. To znamená, že můžete využít tyto koberce ve firemních prostorách, které jsou vybaveny vytápěnou podlahou nebo jsou často používány kolečkovými židlemi.

Koberce v čistící zóně Granite jsou vyrobeny ze 100% econylu, což je recyklovaný polyamidový materiál. Tímto způsobem se přispívá k udržitelnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Navíc mají AB podklad, který zajišťuje vyšší odolnost a stabilitu koberců.