Výprodej koberců Nové koberce u nás

Zavolejte nám!

+420 277 000 178

Potřebujete poradit nebo objednat po telefonu? Zavolejte nám! Po-Ne: 8-19h

Proč nakoupit u nás

Doprava zdarma na vše

Doprava
zdarma

Na vše, i při vrácení zboží
30 dnů na vrácení

1 rok na vrácení zboží

Nepokládáme otázky Doprava zpět zdarma
7 let zkušeností a historie

Kamenná prodejna v Praze

Bří. Dohalských 140/3, Praha 9, Vysočany
Spokojenost - heureka

Nejvyšší spokojenost

Přečtěte si nezávislé recenze na Heuréce

Zobrazit mnoho dalších výhod >

Populární koberce

Shaggy koberce Koberce do obýváku Levné kusové koberce Zátěžové koberce Venkovní (outdoorové) koberce Výprodej koberců

3D návrh koberce zdarma

Vzorek koberce zdarma


100% reálné hodnocení:

Více referencí

Vybrané články

Sultana Počet produktů: 6

Kusové koberce Sultana jsou to pravé pro zákazníky, kteří požadují skutečně to nejlepší, co mohou výrobci umělých koberců nabídnout. Zaujmou 13 mm vysokým vlasem, vlákny vyrobenými ze 100% akrylu a dechberoucími designy v různých stylech. Nalezneme zde varianty inspirované klasickými koberci, ale i modernější geometrické vzory.
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
 • Od: 2 644 Kč

  Kusový koberec Sultana 2300 blue zaujme na první pohled díky svému kontrastnímu designu, který kombinuje dohromady bílou a tmavě modrou barvu. Vytváří tím velice působivý dojem a slouží jako perfektní doplněk pro ozvláštnění místnosti. Koberec je vyroben z kvalitních akrylových vláken.   

  Od: 2 644 Kč
 • Od: 2 644 Kč

  Kusový koberec Sultana 2300 grey působí skutečně luxusním dojmem, a to nejen díky svému příjemnému modernímu vzhledu v jemných barvách, ale především díky vysoce kvalitním použitým materiálům. Tento koberec se může pochlubit 13 mm dlouhými vlákny vyrobenými ze 100% akrylu, díky čemuž dosahuje opravdu dokonalé měkkosti.   

  Od: 2 644 Kč
 • Od: 2 644 Kč

  Kusový koberec Sultana 2310 brown Vás naláká na krásný vzor ne nepodobný antickým ornamentálním motivům. Ten je vyveden v elegantním spojení hnědé a béžové barvy. Díky vláknům ze 100% akrylu jsou koberce Sultana navíc dokonale měkké, aby Vám každé šlápnutí přinášelo potěšení.   

  Od: 2 644 Kč
 • Od: 2 644 Kč

  Kusový koberec Sultana 2320 se vyznačuje zajímavým čtverečkovým designem v kombinaci béžové a hnědé. Celý vzor je podtržen jemnými ornamenty v pozadí. Samotný koberec je vyroben z kvalitních akrylových vláken, která zaručují dokonalou měkkost.   

  Od: 2 644 Kč
 • Od: 2 644 Kč

  Vysoce kvalitní kusový koberec Sultana 2300 v hnědobéžovém barevném provedení. Tento koberec zachytí pohledy díky svému výraznému vzoru, který tyto dvě barvy kombinuje. Mezi největší přednosti tohoto koberce patří jeho vynikající fyzické vlastnosti, které mu dodávají jemná, ale odolná akrylová vlákna.   

  Od: 2 644 Kč
 • Od: 2 644 Kč

  Kvalitní kusový koberec Sultana 2310 lila je zajímavý svým designem ve stylu starých orientálních koberců, do kterého vnáší moderní prvek v podobě slabě fialového lemování. Samotný koberec je vyroben z oblíbeného akrylu v 13 mm dlouhých vláknech, která zajišťují příjemnou měkkost na dotek.   

  Od: 2 644 Kč
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek