Výprodej koberců Nové koberce u nás

Filtrujte danou kategorii


Zavolejte nám!

+420 277 000 178

Potřebujete poradit nebo objednat po telefonu? Zavolejte nám! Po-Ne: 8-19h

Proč nakoupit u nás

Doprava zdarma na vše

Doprava
zdarma

Na vše, i při vrácení zboží
30 dnů na vrácení

1 rok na vrácení zboží

Nepokládáme otázky Doprava zpět zdarma
7 let zkušeností a historie

Kamenná prodejna v Praze

Bří. Dohalských 140/3, Praha 9, Vysočany
Spokojenost - heureka

Nejvyšší spokojenost

Přečtěte si nezávislé recenze na Heuréce

Zobrazit mnoho dalších výhod >

Populární koberce

Shaggy koberce Koberce do obýváku Levné kusové koberce Zátěžové koberce Venkovní (outdoorové) koberce Výprodej koberců

3D návrh koberce zdarma

Vzorek koberce zdarma


100% reálné hodnocení:

Více referencí

Vybrané články

Himalaya Počet produktů: 5

Koberce Himalaya jsou utkané z vlny, tutíž jsou to nejkvalitnější a nejlepší koberce. Hodí se například do často průchozích míst nebo pokojů. Tyto koberce také sají vlhkost. Jsou jemné na dotyk a vypracované s krásnými detaily.
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
 • Od: 4 627 Kč

  Luxusní koberec Himalaya 901 Red je krásný vlněný koberec s tradičními vzory. Délka vlasu je 7 milimetrů, to znamená, že v sobě koberec nezadržuje nečistoty a tak je snadnější na údržbu. Hodí se i do častěji průchozích míst. Koberec je příjemný na dotek a je precizně ručně vázaný. Svým vzhledem se hodí jak do moderního tak i klasického interiéru.        

  Od: 4 627 Kč
 • Od: 4 627 Kč

  Skvělý koberec Himalaya 901 Natural je ručně vázaný a jemný na dotek. Je vyroben z vlny, to znamená, že je zcela přírodní. Díky své barvě a disajnu se hodí do každé místnosti a díky svému materiálu i do častěji průchozích míst. Má krátší vlasy, tudíž nezachytává špínu a je dobrý na údržbu.        

  Od: 4 627 Kč
 • Od: 4 627 Kč

  Exkluzivní koberec Himalaya 903 je krásný ručně vázaný, 100% vlněný koberec který je hebký na dotek. Díky svému klavitnímu materiálu se hodí do častěji průchozích míst.. Má kratší vlas a to znamená, že se v něm nezachytávají drobné nečistoty, tudíž je dobrý na údržbu. Díky své neutrální barvě se hodí do každé místnosti a ke každému stylu.        

  Od: 4 627 Kč
 • Od: 4 627 Kč

  Prvotřídní koberec Himalaya 900 Red je ručně vázaný koberec který je vyroben z vlny, tudíž je 100% přírodní. Díky své pronikavé barvě, se hodí například do místností kde nejsou až tak efektivní barvy a tak tento koberec oživí celou místnost. Má kratší vlasy a tedy je velmi dobrý na údržbu, poněvadž nezadržuje drobné nečistoty.        

  Od: 4 627 Kč
 • Od: 4 627 Kč

  Přepychový koberec Himalaya 902 Natural je hebký na dotek zásluhou hustě vázaných vláken. Koberec je vlněný a to znamená, že je 100% přírodní a také není strojově dělaný, nýbž ručně. Díky své barvě a disajnu se hodí jak do moderní, tak i do klasické domácnosti.        

  Od: 4 627 Kč
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek