Výprodej koberců Nové koberce u nás

Zavolejte nám!

+420 277 000 178

Potřebujete poradit nebo objednat po telefonu? Zavolejte nám! Po-Ne: 8-19h

Proč nakoupit u nás

Doprava zdarma na vše

Doprava
zdarma

Na vše, i při vrácení zboží
30 dnů na vrácení

1 rok na vrácení zboží

Nepokládáme otázky Doprava zpět zdarma
7 let zkušeností a historie

Kamenná prodejna v Praze

Bří. Dohalských 140/3, Praha 9, Vysočany
Spokojenost - heureka

Nejvyšší spokojenost

Přečtěte si nezávislé recenze na Heuréce

Zobrazit mnoho dalších výhod >

Populární koberce

Shaggy koberce Koberce do obýváku Levné kusové koberce Zátěžové koberce Venkovní (outdoorové) koberce Výprodej koberců

3D návrh koberce zdarma

Vzorek koberce zdarma


100% reálné hodnocení:

Více referencí

Vybrané články

Nepal Počet produktů: 6

Řadové koberce Nepal jsou vyrobeny z přírodního materiálu, kde 97% tvorí vlna a 3% Viskóza. Tato řada má neutrální barvy, což znamená, že se hodí do každého interiéru. Koberce jsou ručně vyrobené a je u nich použit 3D efekt. Celá řada ma také velkou hustotu vlákna, to znamená, že jsou hebké na dotyk.
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
 • Od: 4 677 Kč

  Exkluzivní koberec NEP 950 Grey je ručně vázaný, 100% přírodní koberec který vyniká svou kvalitou. Díky svým hustě vázaným vláknům je vhodný i do často průchozích míst. Zásluhou své barvy se hodí do každého interiéru a skvěle splyne s jakýmkoliv stylem. Je na něm použit 3D efekt, to znamená, že některá vlákna končí níž a některá výš.       

  Od: 4 677 Kč
 • Od: 4 677 Kč

  Báječný koberec NEP 951 Beige vyniká svou vyjimečnou kvalitou docílenou ruční výrobou a 100% přírodním materiálem. Díky těmto vlastnostem tento koberec může být i na častěji průchozích místech. Navíc i vyniká tím, že je na něm použit 3D efekt. Zásluhou své neutrální barvy se hodí do každého interiéru.       

  Od: 4 677 Kč
 • Od: 4 677 Kč

  Báječný koberec NEP 951 Beige je krásný béžový koberec, který je vyroben ze 100% přírodního materiálu. Díky vyšším vláknům je měkoučký a hebký na dotek. Svou béžovou barrvou bude dodávat pokoji hřejivý pocit a hodí se do každého interiéru.       

  Od: 4 677 Kč
 • Od: 4 677 Kč

  Prvotřídní koberec NEP 951 Grey je skvělý, ručně vázaný koberec, který je vyroben ze 100% přírodního materiálu, tyto parametry zaručují jeho vysokou kvalitu, tudíž může být i na často průchozích místech. Tento koberec pasuje do moderního interiéru a díky jehho neutrální barvě pak můžete doladit zbytek pokoje do jakékoliv barvy.       

  Od: 4 677 Kč
 • Od: 4 677 Kč

  Exkluzivní koberec NEP 952 Grey je modní, ručně vázaný koberec, který je vyroben ze 100% přírodního materiálu, tyto parametry zaručují jeho vysokou kvalitu, tudíž může být i na často průchozích místech. Šedá barva koberce zaručuje, že Bám bude ladit s čímkoliv co máte doma.       

  Od: 4 677 Kč
 • Od: 4 677 Kč

  Skvostný koberec NEP 950 Beige je krásný béžový koberec který se hodí do každého interiéru. Je vyroben ze 100% přírodního materiálu. Není strojově vyráběný, ale ručně vázaný což zajištuje výjimečnou kvalitu. Díky velké hustotě vláken je vhodný i na časro průchozí místa.       

  Od: 4 677 Kč
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek