Výprodej koberců Nové koberce u nás

Filtrujte danou kategorii


Zavolejte nám!

+420 277 000 178

Potřebujete poradit nebo objednat po telefonu? Zavolejte nám! Po-Ne: 8-19h

Proč nakoupit u nás

Doprava zdarma na vše

Doprava
zdarma

Na vše, i při vrácení zboží
30 dnů na vrácení

1 rok na vrácení zboží

Nepokládáme otázky Doprava zpět zdarma
7 let zkušeností a historie

Kamenná prodejna v Praze

Bří. Dohalských 140/3, Praha 9, Vysočany
Spokojenost - heureka

Nejvyšší spokojenost

Přečtěte si nezávislé recenze na Heuréce

Zobrazit mnoho dalších výhod >

Populární koberce

Shaggy koberce Koberce do obýváku Levné kusové koberce Zátěžové koberce Venkovní (outdoorové) koberce Výprodej koberců

3D návrh koberce zdarma

Vzorek koberce zdarma


100% reálné hodnocení:

Více referencí

Vybrané články

Finca Počet produktů: 8

Koberce řady Finca se řádí do kategorie koberců typu bouclé (bukláky). Tyto koberce nemají klasický lvas jako ostatní řady, ale jsou tvořeny malými uzlíky, které vytvářejí relativně rovnou plochu. Tato technologie a kvalitní jutový rub předurčuje tyto koberce k použití i na frekventovanějších místech v domě. Samozřejmě to není podmínkou, ale koberec to vydrží. :)
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek
 • Od: 264 Kč 330 Kč -20 %
  Výprodej!

  Finca FIN 512 silver je moderní bouclé koberec vyrobený z velice odolného polypropylenu BCF, který je zároveň nenáročný na údržbu a výborně vydrží jakékoliv zacházení. Provedením bouclé je tato vlastnost ještě umocněna.   

  Od: 264 Kč 330 Kč -20 %
 • Od: 330 Kč

  Kvalitní kusový koberec v příjemné hnědo-béžové barevné kombinaci. Tento koberec je vyrobený z polypropylenu BCF, který vyniká svou výbornou odolností vůči okolním vlivům i mechanickému poškození, což je ještě umocněno provedením bouclé a můžete jej tak umístit naprosto kamkoliv.    

  Od: 330 Kč
 • Od: 330 Kč

  Kusový koberec Finca FIN 501 se může chlubit hezkým neagresivním vzorem v příjemných stříbrných barvách. Je na plocho tkaný z polypropylenu BCF a nabízí tak velmi vysokou odolnost proti kterékoli formě poškození. Můžete jej tak s klidem umístit i do velmi frekventovaných prostor.   

  Od: 330 Kč
 • Od: 330 Kč

  Kusový koberec Finca FIN 511 silver vyniká vysokou kvalitou materiálu a zpracování, která je pro koberce Lalee typická. Tento koberec je vyroben z polypropylenu BCF v provedení bouclé, je tedy velmi odolný a lze jej použít v kterémkoliv druhu interiéru.   

  Od: 330 Kč
 • Od: 330 Kč

  Kvalitní kusový koberec Finca FIN 510 silver ve stříbrné barvě s hnědými tóny. Tento koberec je vyroben z kvalitního polypropylenu BCF v provedení bouclé, což je kombinace, která zajišťuje maximální odolnost vůči nejrůznějším druhům poškození.   

  Od: 330 Kč
 • Od: 330 Kč

  Kvalitní kusový koberec Finca FIN 510 coffee v nádherné barvě pravého espressa. Tento koberec je vyroben z kvalitního polypropylenu BCF v provedení bouclé, což je kombinace, která zajišťuje maximální odolnost vůči nejrůznějším druhům poškození.   

  Od: 330 Kč
 • Od: 330 Kč

  Elegantní kusový koberec Finca FIN 502 se vyznačuje plochým tkaním z kvalitního a vysoce odolného polypropylenu BCF. Jednoduchý, avšak působivý design v šedé barvě u takového koberce skutečně funguje a je zajímavým doplňkem do každého interiéru.   

  Od: 330 Kč
 • Od: 330 Kč

  Kvalitní kusový koberec Finca FIN 511 v tmavě šedé grafitové barvě. Tento koberec je vyroben z kvalitního polypropylenu BCF v provedení bouclé, což je kombinace, která zajišťuje maximální odolnost vůči nejrůznějším druhům poškození.   

  Od: 330 Kč
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek