Teambuilding - aneb Mujkoborci v Krkonoších!V červenci naši Můjkoborci vyrazili na víkend do Malé Úpy v Krkonoších. 

Sešlo se nás hodně včetně nováčků, které někteří z nás viděli úplně poprvé. A hlavně jsme všichni byli rádi, že jsme zase pohromadě a vyrážíme na teambuilding!Do Krkonoš jsme dorazili v pátek večer, kde už na náš čekal správce chaty s výbornou večeří. Po večeři následovala zábava v podobě turnaje v šipkách, Člověče nezlob se a chill u nás na chatě. Druhý den jsme vstali brzo ráno a po vynikající snídani se vydali zdolat nejvyšší vrcholek ČR. Kdy jindy poznat lépe kolegy, než během náročného výšlapu na Sněžku. Horské prostředí jsme si užili naplno. Na vrcholku nás ochladil prudký vítr a „příjemných“ 5 stupňů.

Naštěstí jsme to zvládli a sešli se opět na chatě v plném počtu :-D V neděli jsme jeli na bobovou dráhu do Pece pod Sněžkou. Boby nás vyvezli do pěkné výšky a pak cestou dolů jsme se kochali nádhernou přírodou kolem nás. Cestou domů do Prahy jsme se ještě stavili na oběd do středověké restaurace v Dětenicích, kde nám obsluha pěkně zanadávala (mají to v popisu práce). 

Cíl, který jsme si dali před začátkem týmové akce, byl úspěšně splněn. Můjkoborci si teambuilding parádně užili, lépe se poznali a spokojení dorazili domů. Víme, že když budou spokojení naši zaměstnanci, tak budou spokojení i naši zákazníci. A to je pro nás to nejdůležitější! Dobrá atmosféra v práci i mimo ní je základ, bez kterého by to zkrátka nefungovalo, a proto s radostí týmové akce týmové na posílení soudržnosti připravujeme. 

 

Další články

Jak zvolit správnou velikost kusového koberce?

Jak zvolit správnou velikost kusového koberce?

Váháte, jakou velikost koberce vybrat, anebo již koberec máte a přemýšlíte, jak ho umístit? Projděte si tento jednoduchý návod pro jednotlivé místnosti.
Proč bych vůbec měl zvažovat podložku Floorwise?

Proč bych vůbec měl zvažovat podložku Floorwise?

Ve zkratce - i z toho nejtvrdšího koberce udělají měkoučký, a prodlouží mu životnost. Je toho ale mnohem víc.
Co jsou to bukláky?

Co jsou to bukláky?

Bukláky, bouclé, buclínky, buklouše... Každý jim říká jinak. O čem je ale vlastně řeč?