Vytvořte stylový interiér s 3D panely a lištami ORACStaňte se na chvíli umělcem a vytvořte v interiéru osobité dílo

3D obklady stěn Orac Decor® s opakujícím se designem jsou žhavým trendem, dodají vašemu prostoru moderní design a poskytnou variabilní možnosti obložení stěn. Designy jednotlivých panelů můžete vzájemně kombinovat a vytvořit tak originální efekt na stěnách, stropech, nebo na nábytku. Zakrýt můžete celou stěnu, nebo jen část a vytvořit tak výrazný interiérový prvek dle vlastního návrhu. Hravost a variabilita není jedinou výhodou.

Profily jsou vyrobeny z vysoce kvalitních udržitelných materiálů, snadno se instalují a je možné je přetřít na jakoukoliv barvu. Navíc mají tepelně izolační a akustické vlastnosti a jsou voděodolné. Využít je můžete opravdu podle svého. Vytvořte originální strop v předsíni, bar, designové čelo postele nebo výraznou dekoraci za televizní stěnou.

Dopřejete si spíš klasiku nebo modernu?


Čas na noblesní modernizaci vašeho interiéru? Klasika je opět in

Pokud právě nejste příznivci moderny a preferujete stylové či romantické zařízení interiéru, využijte další 3D dekorativní prvky, které budou pověstnou třešničkou na dortu vašeho pokoje. Kulaté rozety můžete umístit pod starožitný lustr, 3D kazetami zase vytvoříte obložení jako na zámku. Panely a římsy byly vždy součástí klasického designu. Podlahové a stropní lišty s rozličnými profily povznesou vaši místnost na luxusní prostor. Možnost přetření na jakoukoliv barvu v tomto případě zvlášť oceníte, pokud chcete mít vše sladěno do posledního detailu.


Unifikované interiéry jsou dávno minulosti, buďte hraví a odvážní, pokud chcete promítnout svou osobnost i v interiéru, vsaďte na originalitu a netradiční pojetí. Zde si vybere opravdu každý.

Vdechněte zdem osobnost!Zhlédněte nabídku ORAC lišt a dekoračních prvků

Další články

Trendy v kobercích pro rok 2023

Trendy v kobercích pro rok 2023

Následujte nejnovější trendy v interiérech pro příští rok. Naše profesionální designérka pro Vás připravila přehled pro Vaši inspiraci.
Proč je moč osla tak dobré barvivo na koberce?

Proč je moč osla tak dobré barvivo na koberce?

Aneb barvení koberců přírodně. Jak se barví koberce v Íránu?