Výprodej koberců Nové koberce u nás

Kusový koberec Mashad MAS 133 red

Koberec Mashad MAS 133 se od většiny koberců na první pohled odlišuje extrémním počtem vlasů na metr čtvereční, což mu dodává jedinečnou měkkost. Tento koberec je vyroben z vysoce kvalitního heatset polypropylenu, který tuto vlastnost ještě umocňuje a díky tomu tento koberec přímo vybízí k pohlazení.
Doprava zdarma Prodloužená záruka zdarma Tepelně upravené vlákno heatset Vysoká hustota vláken ISO - záruka kvality Zdarma vytvoříme fotonávrh

Více informací

Doprava tam i zpět zdarma

1 569 Kč s DPH

Kusový koberec Mashad MAS 133 red Kusový koberec Mashad MAS 133 red Kusový koberec Mashad MAS 133 red Kusový koberec Mashad MAS 133 red Kusový koberec Mashad MAS 133 red Kusový koberec Mashad MAS 133 red

Parametry

Zěmě původu Turecko  
Výrobce Lalee
Materiál Polypropylen
Specifikace materiálu 100% PP Heatset
Výška vlasu 10 mm
Hustota vlasu 1440000 n./m2
Barva Červená
Vzor Orientální
Tvar Obdélník
Celková váha 3600 g/m2
Záruka 2 roky
Provedení Kusový
Co na to říká Aladin? Vzor tohoto koberce je téměř hypnotizující.

Více informací

koberec Jemila detailKolekce Mashad nabízí velmi kvalitní koberce v klasickém orientálním stylu, které jsou výjimečné svými vlastnostmi. Jejich hlavní předností je obrovská hustota vlasu, která dosahuje nevídaných 1,440,000 nopků na metr čtvereční. Tato vlastnost se promítne především na měkkosti, která je u těchto koberců skutečně vynikající a každý krok na kobercích Mashad je tak bez nadsázky opravdovým požitkem. Tato početná vlákna jsou vyrobena z kvalitního polypropylenu heatset, který si co do měkkosti nezadá s přírodní vlnou a je jí pocitově velmi podobný.

Pokud sháníte klasický koberec, který vyzařuje luxus každým coulem a ohromí každého, kdo na něj vstoupí, tyto koberce jsou stvořeny právě pro Vás.Firma Lalee je největším evropským producentem koberců, původem z Německa. Tento výrobce vyniká efektivností ve výrobním procesu a schopností používat pokročilé technologické postupy ve výrobě. Je například využíváno inovací jako možnost výroby koberce ze dvou základních materiálů a využívání předností každého materiálu. Vzory a barevné kombinace jsou před výrobou pečlivě vybírány a koberce procházejí přísnou kontrolou.

Ukázka, jak koberec vypadá - obrázky v tomto textu reprezentují pouze produktovou řadu. 
Nemusí se jednat přímo o konkrétní typ koberce, který prohlížíte. 

stáhnout pdf katalog Kompletní katalog koberců z německé továrny Lalee v PDF. 
Lalee - logo

Informace o výrobci:

Lalee koberce

Lalee koberce

(zobrazit všechny koberce od výrobce)

Prezentace výrobce Lalee:Německá společnost Lalee byla založena v roce 1986 panem A.K.Lalee a dnes její chod vedou jeho tři synové. Přestože se jedná o rodinný podnik, stala se firma největším evropským výrobcem koberců. Lalee drží v každém okamžiku skladem minimálně 1.000.000 m2 koberců. Rychlá expanze společnosti byla umožněna díky rozáshlému sortimentu se širokým záběrem. Lalee totiž vyrábí kusové i metrážní koberce z přírodních i syntetických materiálů a používá strojovou i ruční výrobu. Ta probíhá v několika zemích, zejména však v Německu a Turecku. Ať už hledáte levný moderní, jednobarevný shaggy nebo ručně vyráběný vlněný orientální koberec, u Lalee ho najdete.

stáhnout pdf katalog Katalog Lalee v PDF (vše dovezeme za cca 4 týdny)

Webové stránky výrobce Lalee


Zobrazit všechny produkty od výrobce Lalee koberce

Máte k tomuto produktu dotaz? Zeptejte se specialisty!

Marek Černý

Marek Černý - Specialista na koberce a blahotvůrce zákazníků

Využijte Online chat

Nejsme online? Nevadí :)
Volejte: +420 277 000 178 (Po-Ne: 8:00 - 19:00)
Pište: info@mujkoberec.cz
Vždy se snažíme odpovědět co nejdříve - ideálně ještě dřív, než řeknete "koberec" :)

Příslušenství

Ostatní výrobky ve stejné kategorii: Mashad (5)

Nejpodobnější produkty v barvě Červená