🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Filtrujte danou kategorii

Typ produktu
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Cena
289 636
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
< Zpět na seznam výrobců

Seznam produktů výrobce Floorwise

Floorwise - logo
Anglická společnost Floorwise Group se zabývá výrobou kvalitních podlahových doplňků. V širokém výrobním programu najdete podložky, vstupní rohože, lepidla, potěry, přechodové, ukončovací a soklové lišty, a také montážní nástroje. Floorwise, který již více než čtyři desetiletí od svého založení v roce 1982 dodává do podlahového průmyslu kvalitní produkty, se stal synonymem spolehlivosti, efektivního servisu a nakonec fantastických výsledků, díky čemuž je tato značka oblíbenou volbou pro mnoho maloobchodníků, dodavatelů a instalatérů.
Anglická společnost Floorwise Group se zabývá výrobou kvalitních podlahových doplňků. V širokém výrobním programu najdete podložky, vstupní rohože, lepidla, potěry, přechodové, ukončovací a soklové lišty, a také montážní nástroje. Floorwise, který již více než čtyři desetiletí od svého založení v roce 1982 dodává do podlahového průmyslu kvalitní produkty, se stal synonymem spolehlivosti, efektivního servisu a nakonec fantastických výsledků, díky čemuž je tato značka oblíbenou volbou pro mnoho maloobchodníků, dodavatelů a instalatérů.
Zobrazit více
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek
Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek