O nás (a proč máme rádi koberce)? - Mujkoberec.cz

O nás

Mujkoberec Tým

Monika Jodlová

Zákaznická podpora, blahotvůrce našich zákazníků

Monika Jodlová
Telefon: +420 277 000 178
Email: [email protected]
Záliby: Vyprávění vtipných historek o kobercích

Kristýna Linhartová

Průvodkyně kobercovým rájem na prodejně

Kristýna Linhartová
Telefon: +420 277 000 178
Email: [email protected]
Záliby: Česání vlasů na kobercích, aby to byli fešáci

Lucie Černá

Obchod, péče o B2B a významné zákazníky

Lucie Černá
Telefon: +420 773 773 433
Email: [email protected]
Záliby: Luxování koberců na třináct způsobů

Tomáš Linhart - kontakt

Jednatel, technický specialista

Ing. Tomáš Linhart
Telefon: +420 602 62 61 62
Email[email protected]
Záliby: Chození po červených kobercích a notování si.

Marek Černý

Obchodní ředitel, expert na sortiment

Marek Černý
Telefon: +420 606 05 04 03
Email[email protected]
Záliby: Testování měkkosti koberců ležením

Pepa Krejza

Král logistiky, princ skladu

Josef Krejza
Telefon: +420 605 077 775
Email: [email protected]
Záliby: Domlouvání neposlušným kobercům ve skladu

Tomáš Krix

Král skladu, princ logistiky

Tomáš Krix
Telefon: +420 606 152 535
Email: [email protected]
Záliby: Hledání skulinek v přeplněném autě kurýra

Kobercový Aladin

Správce, bavič, maskot chytrolín a všudybyl

Kobercový Aladin
Telefon: z důvodu jeho vysokého postavení tajné
Email[email protected] (Aladin pravidelně monitoruje náš pracovní mail)
Zajímavost: Z naší firmy všichni létáme na kobercích, ale Aladin je z nás jediný, kdo z toho má oficiální certifikát.

Naše mise:

"Vytvářet mimořádné a nezapomenutelné okamžiky pro naše zákazníky při obdržení a používání našich koberců. Dělat lidem radost a vidět úsměv na jejich tvářích skrze poskytování kvalitních služeb."

Naše hodnoty:

 1. Poctivost
  Klademe velký důraz na transparentnost a dodržování našich závazků. Naše slovo nás zavazuje.
 2. Kvalita
  Naše úsilí vkládáme do toho, aby zákazníci byli nadšeni z našich výrobků. Proto spolupracujeme jen s dodavateli kvalitních výrobků, které vydrží.
 3. Ohromování zákazníků
  Naše největší odměna a zároveň velmi dobrý marketingový nástroj je nadšený zákazník. I když uděláme chybu, vždy se ze všech sil snažíme ji co nejlépe napravit a štědře kompenzovat.
 4. Flexibilita
  Již Darwin vyslovil, že přežije ten nejpřizpůsobivější, ne největší. Snažíme se o to být stále ve střehu a okamžitě reagovat na změny a zákaznické potřeby.
 5. Skromnost
  Jednou je člověk dole, jednou nahoře. I když jste nahoře, neznamená to, že Vám hvězdné manýry usnadní cestu. Nikdy nevíte, kdy bude potřeba od někoho pomoct, tak nemá smysl se chovat povýšeně.
 6. Pracovitost
  Když je třeba, dokážeme se do věci obout a doručovat. Neklademe si výmluvy, proč něco nejde, namísto toho si nasadíme klapky na oči a vytrváváme.

Navazujeme nové kontakty v Iránu - zemi koberců
Mujkoberec navazuje nová partnerství v Iránu - zemi koberců - více info zde

O společnosti

Naše společnost se již od roku 2008 zabývá prodejem koberců. Až do září 2014 jsme podnikali pod názvem Kusovky.com na doméně www.kusovky.com. V současné době se zabýváme tuzemským i mezinárodním obchodem s koberci a jinými podlahovými krytinami. Provozujeme showroom v Praze 9 - Vysočanech, vedeme jeden z největších českých internetových obchodů s koberci Mujkoberec.cz, jehož záběr se stále více rozšiřuje i na Slovensko a do dalších zemí Evropské Unie, rozšiřujeme naši velkoobchodní síť a navazujeme spolupráci s architekty, designerskými studii a dalšími významnými partnery. Dovážíme vlastní zboží ze zemí EU a z Indie.

Uvědomujeme si, že jedním z nejdůležitějších aspektů při prodeji čehokoliv je solidní a poctivé jednání a vynikající zákaznický servis. Naší nejvyšší odměnou je spokojený a vracející se zákazník, proto vyvíjíme maximální úsilí, abychom Vás předčili Vaše očekávání. Přicházíme na český trh s dosud nevídanými službami, jako je doprava zdarma na vše, možnost vrácení zboží do 365 dnů, platba na fakturu až po dodání koberce nebo zasílání vzorků koberců zdarma.

Prodáváme koberce špičkové kvality od firem Hanse Home, Berfin, Festival, Diamond Carpets, Lalee, Osta, Obsession, Vopi, Sintelon, Oriental Weavers, Spoltex, Ayildiz a dalších, se kterými spolupracujeme již 8 let. Tyto firmy jsou jedny z nejlepších v oboru a jsou známy svojí pečlivostí provedení při výrobě každého kusu koberce. Nabízíme Vám pestrý výběr koberců klasických i moderních vzorů, nejrůznějších tvarů, barev a materiálů. V naší nabíce aktuálně najdete několik tisíc typů koberců. Sortiment pro Vás ale stále rozšiřujeme.

Velice rádi Vám poradíme s výběrem koberce, ochotně budeme vyřizovat Vaše případné reklamace a informovat Vás o Vaší objednávce. Proto nám neváhejte zavolat nebo napsat s jakýmkoliv Vaším požadavkem nebo komentářem. Velice rádi se Vám budeme věnovat.

Zahřeje Vás od podlahy

Jaké koberce prodáváme?

Prodáváme koberce předních evropských a asijských výrobců ze zemí jako je Indie, Belgie, Německo, Moldávie, Egypt nebo Turecko. V naší nabídce ale najdete také koberce české výroby. Prodáváme vlněné i polypropylenové koberce, mezi jejichž přednosti patří stálost jejich barev a odolnost proti skvrnám. Tyto koberce jsou velice měkké a lehké. Polypropylen rovněž velmi dobře zvládá vlhké podmínky. Je také možné chemicky čistit koberec, aniž by se poškodil.