🍀 Komu se nelení, tomu se zelení. Na všechny UMĚLÉ TRÁVY využijte slevu 15 % s kódem TRAVA15

PVC a lino s dekorem dřeva

PVC podlaha a lino s dekorem dřeva je moderní a inovativní alternativou k tradičním dřevěným podlahám. Nabízíme širokou paletu dekorů dřeva, včetně dubu, borovice a ořechu. Tento typ podlahy kombinuje přírodní vzhled dřeva s výhodami PVC materiálu. Díky pokročilým technologiím je dosaženo realistického a detailního dřevěného vzoru, který přináší do prostoru příjemnou atmosféru a estetiku přírodního dřeva. PVC podlahy a lina s dekorem dřeva jsou odolné vůči opotřebení, vlhkosti a poškrábání, což je ideální pro prostředí s vysokou zátěží. Jsou také snadno udržovatelné, nevyžadují ošetřování ani časté nátěry jako tradiční dřevěné podlahy a jsou vhodné pro různé prostory, včetně obytných, komerčních a veřejných prostorů. PVC podlahy a lina s dekorem dřeva nabízejí elegantní a přirozený vzhled dřeva spojený s praktičností a odolností moderního materiálu.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Cena za m2
197 589
Povrchová úprava
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Celková tloušťka PVC
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
na stránku
200 produktů
Zobrazují se 1 – 39 z 200 položek
PVC podlaha a lino s dekorem dřeva je moderní a inovativní alternativou k tradičním dřevěným podlahám. Nabízíme širokou paletu dekorů dřeva, včetně dubu, borovice a ořechu. Tento typ podlahy kombinuje přírodní vzhled dřeva s výhodami PVC materiálu. Díky pokročilým technologiím je dosaženo realistického a detailního dřevěného vzoru, který přináší do prostoru příjemnou atmosféru a estetiku přírodního dřeva. PVC podlahy a lina s dekorem dřeva jsou odolné vůči opotřebení, vlhkosti a poškrábání, což je ideální pro prostředí s vysokou zátěží. Jsou také snadno udržovatelné, nevyžadují ošetřování ani časté nátěry jako tradiční dřevěné podlahy a jsou vhodné pro různé prostory, včetně obytných, komerčních a veřejných prostorů. PVC podlahy a lina s dekorem dřeva nabízejí elegantní a přirozený vzhled dřeva spojený s praktičností a odolností moderního materiálu. Přineste do svého prostoru přírodní a teplý vzhled dřeva s naším pvc s dekorem dřeva. Spojujeme výhody pvc s autentickým povrchem dřeva pro dokonalou kombinaci elegance a praktičnosti.

Související články z blogu:

Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Existuje mnoho typů podlahových krytin, ale která se hodí kam? To Vám poradíme v tomto článku.
Číst více
Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Moderní PVC podlahy neboli lina, jsou vyráběny za pomoci těch nejpokročilejších technologií. Jak vybrat tu nejvhodnější?
Číst více
Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Hodinky nejsou holinky, vinyl není lino. Jak se neztratit v pojmech? Jak si vybrat materiál podlahové krytiny. Vinyl, lino, PVC?
Číst více