🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Venkovní kusové koberce (outdoor)

Venkovní koberce se stávají stále populárnější volbou pro zútulnění a zkrášlení venkovních prostor, jako jsou terasy, balkony, zahrady a dvorky. Jejich hlavní přednosti spočívají v kombinaci estetických a praktických vlastností, které z nich činí ideální doplněk pro exteriéry. Jednou z hlavních výhod venkovních koberců je jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům. Jsou navrženy tak, aby vydržely intenzivní sluneční záření, déšť, vlhkost a teplotní výkyvy, aniž by ztratily svůj tvar, barvu nebo strukturu. Dalším významným přínosem je jejich snadná údržba. Venkovní koberce jsou často voděodolné a lze je jednoduše vyčistit pomocí vody a mýdla, tlakovým čističem nebo rovnou vyprat. To z nich činí praktickou volbu pro prostory, kde je zvýšená pravděpodobnost zašpinění od prachu, bláta nebo jiných nečistot.

Základní požadavky na venkovní koberce zahrnují nejen odolnost a snadnou údržbu, kterou nabízí například bezvlasé koberce bouclé, ale také bezpečnost. Protiskluzové vlastnosti jsou klíčové zejména v místech, které mohou být často mokré a kluzké, jako je venkovní dlažba. Některé venkovní koberce jsou vybaveny speciální protiskluzovou vrstvou, která zvyšuje bezpečnost používání. A pokud váš vysněný kousek protiskluzovou vrstvu nemá, Aladin vám na něj rád nanese svůj protiskluzový latexový nátěr. Výběr koberce s UV ochranou může také zajistit, že barvy nevyblednou pod intenzivním slunečním zářením.

Venkovní koberce tedy představují funkční a stylový prvek, který může výrazně zlepšit estetiku a komfort venkovních prostor. Při jejich výběru je důležité zvážit materiál, údržbu, bezpečnost a design, aby co nejlépe vyhovovaly specifickým potřebám a podmínkám vašeho exteriéru.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
199 8349
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Způsob výroby
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
na stránku
529 produktů