Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

Jako první prodejce v České republice a na Slovensku Vám v rámci e-shopu nabízíme ALL INCLUSIVE služby!

Skvělým servisem se dnes chlubí kde kdo, ale my se skutečně pokoušíme změnit kulturu internetového nakupování a zavést do praxe úplně nové, nevídané služby a standardy. Pěkně o sobě umí psát kdejaká firma, ale my se zaměřujeme na skutečné činy a hmatatelné výhody, které z nákupu udělají skutečný zážitek! Sledujte, čím vším si Vás náš kobercový Aladin chce získat:

Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR A SR S MOŽNOSTÍ VÝNOSU DO PATRA

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Vyberte si z nabídky a my letíme. A za rozumný peníz vám zboží vyneseme i do patra. Ať si nenamůžete záda.
Ukaž, jak dopravíš.
Vzorky zdarma poštou

ZASLÁNÍ VZORKU KOBERCE / PODLAHY ZDARMA

Vzorek vzoru vzorně až k vám domů! Posíláme zdarma, ať víte, do čeho jdete, a nekupujete podlahu v pytli. Vzorec koberec!
Chci vzorný vzorek.
3D návrh zdarma

VIZUALIZACE ZDARMA

Plánovač? Není zač! Zdarma, online, jednoduše. Mrkněte, jak se bude vybraný tepich u vás doma vyjímat, ať máte přesnou představu, jestli ladí se závěsy a kocourem.
To chci vidět.
Vrácení do 1 roku

VRÁCENÍ ZDARMA DO 365 DNŮ

Líbí? Nelíbí? Zařaďte mu zpátečku! Nepoužívaný produkt lze vrátit nebo vyměnit do jednoho roku, a my se nebudeme ptát. Co se stalo ve Vegas, zůstane ve Vegas.
Šup s ním zpátky.

Vrácení zdarma

VÝMĚNA ZDARMA

Kéž byste si ho tak mohli osahat, abyste nesáhli vedle. Víte co? Můžete! Vybraný produkt si klidně doma otestujte, ať jste si jistí, že je to ten pravý. Když ne, tak alou domů.
Chci testovat.
Rada designéra

RADA OD DESIGNÉRKY ZDARMA

Jste v designu ztracení jako Aladin v jeskyni? Nechte si poradit od naší bytové designérky. Pár odpovědí, a máte doma útulno, že se vám nebude chtít do práce.
Sem s otázkami.
Zárkua 3 roky

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 3 ROKY ZDARMA

Za svými koberci si stojíme. Takže vy na nich můžete nejen stát, ale klidně i běhat, skákat, tancovat čardáš nebo břišní tance (Aladin doporučuje). 3 roky nad nimi držíme ochrannou ruku.
Vyberu si parket.
Garance ceny

GARANCE NÁKUPU ZA NEJNIŽŠÍ CENU

Přeplatky se pečou! Včera koupeno, dneska zlevněno? To nepotěší. Teda jak kde. U nás to nevadí. Až 60 dní od nákupu vám rozdíl v ceně vrátíme, ať si netrháte třásně.
Nakoupím bezobavově.

Pojištění při přepravě

POJIŠTĚNÍ PŘI PŘEPRAVĚ ZDARMA

Život se nedá předvídat. Nikdy nevíte, jestli cestu nezablokuje smečka roztomilých štěňátek nebo z nebe nezačnou padat koberce. A tak dokud k vám zboží v pořádku nedorazí, je odpovědnost na nás.
Chci koberec se štěňátkem.
Platba později

ODLOŽENÁ PLATBA

Co můžete položit dnes, neodkládejte na zítra. A peníze za zboží nám pošlete klidně až za 14 dní, a to bez poplatků a úroků. Platí? A jestli jste škola nebo instituce, pošleme fakturu.
Co je to za novoty?.
Vrácení do 1 roku

VYMĚŇTE SI U NÁS KOBEREC ZAKOUPENÝ JINDE

U nás mají všechny koberce rovné příležitosti. A tak vám za nový vyměníme i koberec, který jste nekoupili u nás. A to i po lhůtě na vrácení.
Kdo nevěří, ať tam běží.
Koberec na míru

KOBERCE NA MÍRU

Nákup u nás má tolik krásných rozměrů! Koberec vám vystřihneme podle zadání a na chlup přesně. V konfigurátoru si zvolte libovolnou barvu, materiál, rozměr i tvar, a Aladin vám v cuku letu spočítá cenu.
Spočti mi to.

Slevy

EXPRESNÍ VYŘÍZENÍ REKLAMACE

O vaši přízeň závodíme i s časem. Proto 99 % reklamací vyřešíme v rekordním čase do 5 pracovních dnů. Když už je něco v nepořádku, sprintujeme k nápravě.
Odstartovat reklamaci.
Slevy

SLEVY PRO VĚRNÉ

Dobří holubi se vracejí! Při opakovaném nákupu Aladin na chvíli zavře oči, abyste mohli uplatnit svůj slevový kupón, který obdržíte při první objednávce.
Tomu neodolám.
Koutek inspirace

KOUTEK INSPIRACE

Milé domy a byty, nejen vzhled je důležitý. Ale i to, jací jste uvnitř! Už se nemusíte cítit prázdní. V koutku inspirace najdete tipy, po kterých jste v koutku duše toužili.
Ukaž, co hřeje na duši.
Obrázek ikona

ROHOŽ / KOBEREC S VLASTNÍM POTISKEM

Rohožka s názorem. Nebo nápisem. Nebo logem. Umíme ji pro vás vyrobit. Ať už se před vchodem chcete vyznat z lásky k vínu nebo si udělat reklamu, máte to mít.
Chci neotřelou rohožku
Chci neotřelý koberec

Pokládka koberců

POKLÁDKY KOBERCŮ, PODLAH A UMĚLÝCH TRAV

Pokládka tisíc a jedné noci. Stačí vyplnit pár základních údajů v našem pokládkovém konfigurátoru, a hned víte kdy a kolik vás to zhruba bude stát. Pokládáme v celé ČR.
Položte mi to k nohám
Čištění koberců

ČIŠTĚNÍ KUSOVÝCH I METRÁŽNÍCH KOBERCŮ

Vaše koberce umíme dát do pucu. Kusové vyzvedneme a zase vrátíme, až absolvují lázeňskou kúru. Metrážovým vydrbeme záda u vás doma. Cenu zjistíte na pár kliknutí a doprava je vždy zdarma.
Dočista do čista.
Exklusivní zboží

ŠIROKÝ SORTIMENT A UNIKÁTNÍ ZBOŽÍ

Správný srdcař pro koberec nebo podlahu i přes hranice skočí! A tak náš Aladin procestoval celý svět, aby měl na e-shopu ten nejširší výběr i opravdu unikátní kousky. Třeba Mujkoberec Original, který jinde nenajdete.
Vyberu si to nejlepší.A NAŠE KOBERCE SAMOZŘEJMĚ LÉTAJÍ!

Stačí je hodit dost daleko. A dost z výšky. A dost za větru.
A dost, Aladine!
Aladin létá