Jako první prodejce v České republice a na Slovensku Vám v rámci e-shopu nabízíme ALL INCLUSIVE služby!

Skvělým servisem se dnes chlubí kde kdo, ale my se skutečně pokoušíme změnit kulturu internetového nakupování a zavést do praxe úplně nové, nevídané služby a standardy. Pěkně o sobě umí psát kdejaká firma, ale my se zaměřujeme na skutečné činy a hmatatelné výhody, které z nákupu udělají skutečný zážitek! Sledujte, čím vším si Vás náš kobercový Aladin chce získat:

Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR A SR S MOŽNOSTÍ VÝNOSU DO PATRA

Ať už Vám posíláme rohožku za dvě stovky třeba do Košic nebo stokilový koberec (taky do Košic, nebo klidně do Prahy). Ať už jste kdekoliv – před našimi bleskurychlými kurýry, kteří Vám zboží přivezou zdarma, se prostě neschováte.
Za příplatek si můžete doobjednat i výnos koberce do Vašeho patra.
Vzorky zdarma poštou

NECHTE SI POSLAT VZOREK KOBERCE ZDARMA

Obrázek (na našem webu) sice řekne tisíc slov, ale není nad to si koberec pohladit, pomazlit se s ním a zkrátka si ho trochu omrknout, než do něj budete investovat. Souhlasíte? V tom případě neváhejte a napište si o vzorek zdarma, který Vám přijde v obálce do Vaší schránky. Tímto způsobem velice rychle zjistíte, jestli by Vám to s kobercem klapalo nebo ne, a když to náhodou nevyjde (i to se občas stane), tak nemusíte koberec smotávat a vracet, ale prostě si třeba vyberete jiný. O vzorek si můžete napsat ZDE.
3D návrh zdarma

ZDARMA HNED ZJISTĚTE, JAK BY KOBEREC VYPADAL U VÁS DOMA

Díky našemu  plánovači koberců a podlah si ihned můžete udělat obrázek, jak by vybraný koberec či podlaha vypadaly ve Vaší místnosti. Stačí nahrát jakoukoliv fotografii Vašich prostor, nebo pro inspiraci vybrat některý z předem nahraných interiérů, a poté můžete koberec libovolně umisťovat po místnosti, a měnit velikost. Můžete si tak vyzkoušet libovolné množství koberců a vybrat ten pravý! :)
Vrácení do 1 roku

MOŽNOST VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 365 DNŮ

A jakou barvu má ten koberec ve skutečnosti? Co když odstín nebude ten pravý? Zůstaňte v klidu – pokud se Vám koberec nehodí, není nic jednoduššího než zavolat Aladina, a nepoužívaný koberec vrátit nebo vyměnit bez vysvětlování důvodů. Stačí vyplnit jednoduchý formulář (nevztahuje se na koberce řezané na míru (např. metrážní, běhouny, trávy apod).

Vrácení zdarma

DOPRAVA PŘI VRÁCENÍ / VÝMĚNĚ ZDARMA

Ano, je to tak – i když koberec vracíte nebo měníte za jiný, tak i doprava zpět k nám je zdarma. Abychom pro Vás maximalizovali pohodlí, kurýra pro Vás objednáme přímo k Vám domů, Vy se tak nemusíte stresovat na poště a budete tak mít čas se s kobercem ještě naposledy pomazlit.
Zárkua 3 roky

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 3 ROKY ZDARMA

Protože Vám prodáváme jen to nejlepší, našim produktům natolik věříme, že poskytujeme na veškeré zboží o 1 rok delší záruku, a to zcela zdarma. Tak neváhejte a koberce vyklepávejte, tancujte na nich, testujte je ležením – zkrátka bez obav si je užívejte!
Garance ceny

GARANCE NÁKUPU ZA NEJNIŽŠÍ CENU

Už jste někdy zažili situaci, že jste si koupili na eshopu zboží a o pár dní později jste našli ten samý produkt ve výprodeji? Radost z nákupu Vám tak kazí zbytečně utracené peníze. To se Vám u nás nestane! Garantujeme Vám totiž vždy nákup za nejnižší cenu. Pokud tedy do 60 dnů od nákupu zjistíte, že stejný produkt nabízíme levněji, cenu Vám vykompenzujeme a rozdíl vrátíme jako přeplatek.
Pojištění při přepravě

POJIŠTĚNÍ PŘI PŘEPRAVĚ ZDARMA

I když se snažíme spolupracovat s nejspolehlivějšími kurýry na českém trhu, všichni víme, že nikdy nic není na 100%. Byla by to sice velká náhoda, ale i když by kurýr z jakéhokoliv důvodu nedoručil nebo ztratil zásilku při přepravě, garantujeme Vám, že tuto situaci budeme hbitě řešit. I kdybychom měli na vlastní náklady objednat nový kus a opět Vám ho zaslat zdarma, tak to pro Vás uděláme. Zkrátka dokud Vám zboží v pořádku nedorazí, odpovědnost jde za námi.

Zúžení zdarma ikona

ZÚŽENÍ METRÁŽNÍCH KOBERCŮ A PVC Z ROLE BEZ POPLATKU

Metrážní produkty se většinou vyrábí v pevně dané šíři role (např. 3,4,5 m). Uvědomujeme si ale, že ne každý má pokoj v této šíři, takže jsme schopni koberec z role libovolně zúžit a to bez jakéhokoliv poplatku. U všech metrážních koberců a PVC si tedy můžete u produktu zadat libovolný rozměr a řezání již nechte na nás. Případné odřezky Vám rádi zdarma přibalíme, stačí napsat slovo "zbytek" do poznámky k objednávce.
Platba později

PLAŤTE AŽ 14 DNÍ PO VYZKOUŠENÍ KOBERCE (BEZ POPLATKU)

Takže mi koberec zdarma dovezete, můžu si ho nezávazně vyzkoušet, a zaplatit až když si budu jistá, že si ho nechám – za 14 dní, nebo ho zdarma vrátím? Děláte si ze mě legraci – nespadli jste náhodou z Marsu? Z Marsu jsme sice spadli, ale i tak je toto všechno pravda – jen díky našemu hodnému Aladinovi, takže neděkujte nám, ale jemu. Využijte platební metodu MALL Pay přímo v košíku, více info zde. Pro školy a státní instituce také nabízíme možnost platit na fakturu se 14 denní splatností.
Vrácení do 1 roku

VYMĚŇTE SI U NÁS KOBEREC ZAKOUPENÝ JINDE

Prošvihli jste lhůtu pro vrácení koberce koupeného u jiného prodejce? Netrefili jste darovaný koberec, ale není možné jej vrátit prodejci? Nebo jste zkrátka u nás našli hezčí koberec, než jste si nedávno objednali jinde? Aladin myslí i na tyto případy. Koberec koupený jinde si u Vás vyzvedneme a jednoduše Vám ho vyměníme za jiný, který si u nás vyberete. Vše zdarma, včetně dopravy. Mrkněte na podmínky této služby..
Koberec na míru

KOBERCE NA MÍRU

Nechte si přímo od Aladina vystřihnout koberec, který k Vám padne jako ulitý (nebo ušitý?) V jednoduchém konfigurátoru si zvolte libovolnou barvu, materiál, rozměr a tvar, a náš systém Vám okamžitě spočítá cenu. Zbytky, odřezky a obšití nechte na nás, ty Vám účtovat nebudeme. Při odběru většího množství Vám rádi uděláme i koberec s vlastním potiskem!

Slevy

SLEVY NA DALŠÍ NÁKUP A TAKÉ K NAŠIM PARTNERŮM ZA KAŽDOU OBJEDNÁVKU

Dobří holubi se vracejí! Tohle staré přísloví si dobře uvědomujeme a vážíme si našich zákazníků natolik, že když se k nám vrátíte, Aladin na chvíli zavře oči, abyste mohli uplatnit svůj slevový kupón, který obdržíte při své první objednávce, a dostali tak lepší ceny. Pošleme Vám také slevu k našim zpřáteleným e-shopům s příbuzným sortimentem, jako je nábytek anebo doplňky do domácnosti.
Koutek inspirace

INSPIRUJTE SE + BYTOVÝ PORADCE ZDARMA

Pečlivě jsme pro Vás vybrali ty nejlepší interiérové fotky, z nichž některé jsou až (promiňte nám ten výraz) dechberoucí. Doufáme, že Vám koutek inspirace poskytne nové a originální nápady pro Váš domov a pošle svěží vítr do Vaší plachty tvořivosti. Stále si nevíte rady? Tak si nechte od našeho bytového designera zdarma doporučit ten pravý koberec přesně pro Vás - stačí vyplnit stručný formulář.
Spokojenost zákazníků

PRVOTŘÍDNÍ A PROVĚŘENÁ ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Velice si Vážíme výborného hodnocení Vás – našich zákazníků na naši zákaznickou podporu. Náš tým Vás zkrátka na holičkách nenechá a uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vám pomohli a všechna Vaše přání vyřešili k Vaší maximální spokojenosti. Máte dotaz? Můžete nám zavolat, napsat email, napsat na chat, poslat dopis, zeptat se na prodejně, poslat k nám poštovního holuba, jsme tady zkrátka pro Vás a rádi! A jak nás hodnotí stávající zákazníci? Podívejte se na nezávislé hodnocení na heuréku.
Pokládka koberců

POKLÁDKY KOBERCŮ, PVC, VINYLOVÝCH PODLAH A UMĚLÝCH TRAV

Po vyplnění pár základních údajů v našem v našem pokládkovém konfigurátoru Vám okamžitě spočteme předběžnou cenu, a navrhneme předběžný termín. Pokládáme v celé ČR a SR. Pokládka od Můjkoberec? Koberec položíme, než řeknete švec!

Exklusivní zboží

NAJDETE U NÁS EXKLUSIVNÍ ZBOŽÍ, KTERÉ JINDE NENÍ

Nemáme rádi namyšlenost a nabubřelost, takže nebudeme zde popisovat, jak jsme skvělí, ale jen řekneme, že osobně jezdíme do Indie (kde jsme mimochodem potkali Aladina) pro Vás vybírat unikátní koberce a zároveň jsme výhradními prodejci některých oblíbených značek koberců ze zemí, jako je Německo, Belgie, Turecko nebo Nizozemsko, takže často na našich stránkách můžete objevit doslova dosud neobjevené koberce. :)


POSLEDNÍ VÝHODA: NAŠE KOBERCE JSOU LÉTAJÍCÍ

Musíte je však hodit z dostatečné výšky. Pro lepší efekt doporučujeme provádět za větrného počasí.
Aladin létáProhlédnout všechny koberce!
Návrat na titulní stranu