Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

Jako první prodejce v České republice a na Slovensku Vám v rámci e-shopu nabízíme ALL INCLUSIVE služby!

Skvělým servisem se dnes chlubí kde kdo, ale my se skutečně pokoušíme změnit kulturu internetového nakupování a zavést do praxe úplně nové, nevídané služby a standardy. Pěkně o sobě umí psát kdejaká firma, ale my se zaměřujeme na skutečné činy a hmatatelné výhody, které z nákupu udělají skutečný zážitek! Sledujte, čím vším si Vás náš kobercový Aladin chce získat:

Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR A SR S MOŽNOSTÍ VÝNOSU DO PATRA

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Kdybyste si to náhodou s nákupem rozmysleli, je doprava zdarma jakbysmet. A že jste to Vy, tak bude i výnos do patra (příplatková služba).
Vzorky zdarma poštou

ZASLÁNÍ VZORKU KOBERCE / PODLAHY ZDARMA

Vzorek vzoru vzorně až k vám domů! Posíláme zdarma, ať víte, do čeho jdete, a nekupujete koberec v pytli. Vzorec koberec! O vzorek si můžete napsat ZDE.
3D návrh zdarma

ZDARMA HNED ZJISTĚTE, JAK BY KOBEREC VYPADAL U VÁS DOMA

Plánovač? Není zač! Zdarma, online, jednoduše. Naplánujte si, jak bude nový koberec vypadat u Vás doma, a e-shopujte najisto.
Vrácení do 1 roku

MOŽNOST VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 365 DNŮ

Líbí? Nelíbí? Zařaďte mu zpátečku! Nepoužívaný koberec lze vrátit nebo vyměnit bez vysvětlování. Do jednoho roku od nákupu. Pro vrácení použijte náš zpátečnický formulář.

Vrácení zdarma

DOPRAVA PŘI VRÁCENÍ / VÝMĚNĚ ZDARMA

Můjkoberec.cz je bezobavová prodejna. Znamená to, že můžete bez obav vybrat koberec, jaký chcete, a když se vám nebude líbit, zaplatíme mu taxík zpátky domů.
Rada designéra

RADA OD BYTOVÉ DESIGNÉRKY ZDARMA

Co všechno brát v úvahu, když si kupujete koberec nebo podlahu? Nechte si zdarma poradit od naší profesionální bytové desgnérky, abyste se doma cítli jako doma. Stačí vyplnit stručný formulář.
Zárkua 3 roky

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 3 ROKY ZDARMA

Kdo šetří, má záruku na 3. S naší prodlouženou zárukou na koberce nemůžete šlápnout vedle. Tak neváhejte a na kobercích z vesela skákejte, tancujte, testujte je ležením - jsou na všechno připravené!
Garance ceny

GARANCE NÁKUPU ZA NEJNIŽŠÍ CENU

Přeplatky se pečou! Včera koupeno, dneska zlevněno? To nepotěší. Dobrá zpráva je, že vám rozdíl v ceně vrátíme - až 60 dnů od nákupu.

Pojištění při přepravě

POJIŠTĚNÍ PŘI PŘEPRAVĚ ZDARMA

Překážky na cestě předvídat ani odstranit nemůžeme. A proto, dokud vám zboží v pořádku nedorazí, odpovědnost jede za námi.
Zúžení zdarma ikona

ZÚŽENÍ METRÁŽNÍCH KOBERCŮ A PVC Z ROLE BEZ POPLATKU

Úzký prostor si žádá úzký koberec. Metrážní koberce a podlahy zužujeme na míru a bez poplatků. Případné odřezky Vám rádi zdarma přibalíme, stačí napsat slovo "zbytek" do poznámky k objednávce.
Platba později

PLAŤTE AŽ 14 DNÍ PO VYZKOUŠENÍ KOBERCE (BEZ POPLATKU)

Co můžete položit dnes, neodkládejte na zítra. A peníze za koberec nám pošlete klidně až za 14 dní, a to bez poplatků a úroků. Platí? Metodu Skip Pay zvolte přímo v košíku. Školy a státní instituce mohou platit na fakturu.
Vrácení do 1 roku

VYMĚŇTE SI U NÁS KOBEREC ZAKOUPENÝ JINDE

O cizí se postaráme stejně jako o vlastní. Koupili jste koberec u nás nebo jinde, jenže nakonec se vám nehodí? Vyzvedneme ho a vyměníme. I po lhůtě na vrácení. Mrkněte na podmínky této služby.

Koberec na míru

KOBERCE NA MÍRU

Nákup u nás má tolik krásných rozměrů! Váš koberec vystřihneme podle zadání a na chlup přesně. V jednoduchém konfigurátoru si zvolte libovolnou barvu, materiál, rozměr a tvar, a náš systém Vám okamžitě spočítá cenu. Případné odřezky a obšití nechte na nás, ty Vám účtovat nebudeme. Vyrobíme Vám i rohožku s vlastním potiskem!
Slevy

EXPRESNÍ VYŘÍZENÍ REKLAMACE

99% reklamací s Vámi vyřešíme v rekordním čase do 5 pracovních dnů.
Slevy

OCEŇUJEME LOAJALITU

Dobří holubi se vracejí! Při opakovaném nákupu Aladin na chvíli zavře oči, abyste mohli uplatnit svůj slevový kupón, který obdržíte při své první objednávce.
Koutek inspirace

KOUTEK INSPIRACE

Milé domy a byty, nejen vzhled je důležitý. Ale i to, jací jste uvnitř! V koutku inspirace věříme, že se vám bude líbit.

Pokládka koberců

POKLÁDKY KOBERCŮ, PVC, VINYLOVÝCH PODLAH A UMĚLÝCH TRAV

Pokládka tisíc a jedné noci. Vaše cesta k originálním a krásným kobercům z celého světa. Po vyplnění pár základních údajů v našem v našem pokládkovém konfigurátoru Vám okamžitě spočteme předběžnou cenu, a navrhneme předběžný termín. Pokládáme v celé ČR.
Čištění koberců

ČIŠTĚNÍ KUSOVÝCH I METRÁŽNÍCH KOBERCŮ

Vyzvedneme přímo u Vás, vyčistíme a dovezeme zpět včetně veškeré dopravy zdarma po celé ČR. Cenu Vám okamžitě spočteme na stránce čištění koberců.
Exklusivní zboží

NAJDETE U NÁS EXKLUSIVNÍ ZBOŽÍ, KTERÉ JINDE NENÍ

Aladin je zkrátka všudybyl a všeználek, takže za koberci procestoval celý svět. Díky tomu Vám nabídne opravdu nejširší výběr a unikátní koberce, které jinde nenajdete.

 
 

POSLEDNÍ VÝHODA: NAŠE KOBERCE JSOU LÉTAJÍCÍ

Musíte je však hodit z dostatečné výšky. Pro lepší efekt doporučujeme provádět za větrného počasí.
Aladin létáProhlédnout všechny koberce!
Návrat na titulní stranu