Reklamace - chci koberec vrátit / vyměnit

Nevyhovuje Vám barva nebo rozměr? U nás není problém koberec vrátit nebo vyměnit a to navíc s veškerou dopravou zdarma! Vrátit lze pouze koberec nepoužívaný a nepoškozený. Vrácení bohužel není možné u metrážních koberců a všech koberců řezaných na míru, tyto reklamace budou automaticky zamítnuty. 

Na vrácené koberce nemusíte nic psát - kurýr již bude vědět všechny informace o dodání od nás. Vrácené koberce prosíme pečlivě zabalte (není nutné balit do originálním obalu), ale je nutné obalem důkladně pokrýt celou plochu koberce. Pokud nám koberce přijdou poškozené (např. z důvodu nedostatečného zabalení), vyhrazujeme si právo je nepřijmout. 

Nechcete se nahánět s kurýrem?
Koberec můžete osobně přinést i na prodejnu Paříkova 5, Praha 9. V tom případě nemusíte nic vyplňovat, stačí se pouze dostavit :)

Vaše jméno:
 
Váš email:
 
Číslo Vaší objednávky:
 
 
Na koberec nemusíte nic psát - řidič už bude všechno vědět. Koberec prosím jen dobře zabalte.
 
Jaký koberec/ce chci vrátit:
 
Požadované datum vyzvednutí:

Čas vyzvednutí bohužel nelze specifikovat, většina vyzvednutí probíhá dopoledne kurýrem.
 
Číslo účtu pro vrácení platby:
 
Důvod vrácení (nepovinné):
 
Vaše poznámka (nepovinné):
Například pokud chcete vyzvednout na jiné adrese (je možné vyzvednout i v práci apod.)
 
V případě výměny Vám řidič přiveze nový koberec a rovnou si od Vás vezme ten původní. Nemusíte koberce nijak označovat / popisovat, jen prosíme dobře zabalit. Zásilka bude odeslána, jakmile Váš nový koberec bude naskladněn (pokud už skladem je, tak během pár dní).
 
Jaký koberec/ce chci vrátit:
 
Nový koberec/ce:
 
Číslo bankovního účtu *:
 
Důvod výměny (nepovinné):
 
Vaše poznámka (nepovinné):
 
* Pouze v případě, že nové koberce mají nižší hodnotu (= budete mít přeplatek a my Vám budeme vracet), v opačném případě Vám automaticky pošleme nové koberce s dobírkou, která bude odpovídat rozdílu cen nového a vráceného koberce.
 

Zobrazit slovenskou verzi