🔔 Podlahy a metrážové koberce v AKCI! Využijte až 36% slevu s kódem PODLAHA15.

Naši výrobci koberců Počet značek: 106

Níže najdete seznam světových výrobců koberců, jejichž produkty naleznete na našich stránkách. Můžete si přečíst něco o jejich historii nebo si stáhnout katalog.
na stránku
Zobrazují se 1 – 39 z 106 položek
 • Jutagrass

  JUTA nabízí unikátní koncept výroby umělých trávníků - tzv. „vše pod jednou střechou". Výroba vláken, jejich úpravu, samotné šití trávníků a finální povrstvení probíhá na jednom místě ve Dvoře Králové nad Labem. Všechny procesy pod jednou střechou umožňují individuální přístup k zakázkám - operativní výrobu vláken podle jednotlivých zakázek, výrobu fotbalových trávníků včetně všitých lajn, délku rolí na míru podle přání zákazníka, návin rolí na různě široké dutinky pro optimalizaci dopravy a další.

  Počet produktů: 0

 • Levior

  Levior s.r.o. je předním dodavatelem kvalitního ručního nářadí pro řemeslníky a kutily. Více než 30 let zásobuje obchodníky, obchodní řetězce, stavební firmy, dílny a autoservisy. Levior používá kvalitní, zdravotně nezávadné suroviny a materiály, aplikuje moderní poznatky z oblasti ergonomie a designu.
 • Agnella

  Agnella je firma s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou kusových koberců a běhounů. Kusové koberce od značky Agnella jsou mezi zákazníky čím dál více oblíbené nejen pro krásné vzory a kvalitní zpracování,ale i z důvodu oslovení široké skupiny zákazníků. Zkrátka od této značky si vybere kusový koberec každá věková kategorie. Kusové koberce Agnella nabízí koberce ze 100% vlny (většinou novozélandské) nebo ze syntetiky.
 • Aladin

  Značka Aladin přináší škálu kvalitní produktů, které vyrábí dlouhodobě ověření výrobci. Pod tímto logem najdete čistící prostředky, impregnaci na koberce a čalounictví, podložky na koberce-
 • Aladin Holland carpets

  Holandský Aladin nám dováží produkty přímo od holandský výrobců. Díky této spolupráci, se nám více otevírá svět a může rychleji a efektivněji dovážet koberce, které rozšiřují více náš sortiment.
 • Alfa Carpets

  Společnost Alfa Carpets působí od roku 1980, se sídlem v Belgii a dováží do více než čtyřiceti zemí po celém světě. Společnost Alfa Carpets je známá návrhem a výrobou vnitřních i venkovních koberců. Vyrábí cenově dostupné a kvalitní polypropylenové koberce. 
 • Anker Technology s.r.o.

  Anker Technology s.r.o. je ryze česká společnost, která vznikla v roce 2009. Vyrábí produkty pro ochranu a údržbu povrchových materiálů. V portfoliu naleznete přes 200 produktů pro profesionální i domácí použití. Anker Technology se velmi uplatňuje v oboru NANO přípravků. 

 • Apextextil koberce

  Firma Apextextil s.r.o. se pohybuje na českém trhu již více než 25 let. Specializuje se na výrobu a distribuci lůžkovin a interiérových doplňků na tuzemském i zahraničním trhu. Zboží pod vlastní značkou prodává v sítích obchodních řetězců, ve vybraných maloobchodních prodejnách a v zásilkových obchodech.
 • Artificial grass specialists

  Společnost Artificial grass specialists patří mezi nejlepší špičky výrobců realistických a kvalitních travních koberců. V jejich portfoliu najdete realistické, prémiové i klasické umělé trávy, které se vyznačují velkou kvalitou a perfektním zpracování. Společnost AGS dodává umělé trávy po celé Evropě, na střední východ i do Afriky. 
 • Artsy Mats

  Britská společnost Artsy Mats se zabývá výrobou kvalitní a originálních rohožek. Vyrábí rohožky z kvalitní materiálů, které vnesou odolnost a vysokou kvalitu. Jejich tvůrčí produkce vytvářejí hravé a originální rohožky, které vypadají jako umělecká díla.
 • Asiatic London koberce

  Asiatic London dodává koberce do Velké Británie a po celém světě. Již více než 60 let je Asiatic v popředí vývoje produktů a dnes nabízí jednu z nejširších řad prodejných koberců v Evropě, od jemných ručně vázaných vln až po módní materiály, jako je viskóza, polyester a polypropylen. Výrobce rozvíjí jak své portfólio, tak produktové styly, což firmě umožní vyhovět všem požadavkům zákazníka.
 • Asra

  Indický výrobce koberců Asra sídlí v kobercovém městě Bhadohi, které se nachází v indickém státě Uttar Pradesh. Výrobce se pyšní tkaním koberců té nejvyšší kvality z prémiových přírodních materiálů, jako jsou vlna, viskóza a hedvábí. Veškerá výroba zde probíhá ručně, s citem pro nejmenší detail. Samozřejmostí jsou certifikáty "No child labour", které zaručují, že při výrobě není využíváno dětské práce.
 • Associated Weavers koberce

  Associated Weavers je belgický výrobce sídlící přímo ve Flandrech, konkrétně ve městě Ronse. Všech 630 odhodlaných pracovníků dokázalo v roce 2015 vyprodukovat 28 milionů metrů čtverečních koberců, což jinými slovy znamená hodnotu 178 milionů eur. AW exportuje do 55 zemí světa. Již v 60 letech minulého století AW navrhoval exklusivní na tehdejší dobu moderní vzory pro široké a metrážní koberce. I v dnešní době výrobce pečlivě sleduje světové trendy, aby mohl zůstat na vrcholu pomyslného žebříčku v kreativitě.
 • Astra - Golze koberce

  Firma Otto Golze & Söhne byla založena již v roce 1873 a má tak za sebou více než 140 let zkušeností. Jedná se o společnost se sídlem v Německu, která se v kobercovém světě nejen nebojí následovat nové trendy, ale také se na nových trendech výrazně podílí. Jejich koberce značky Astra se vyznačují vysokou kvalitou, zajímavými vzory a skvělými funkčními vlastnostmi. Značka Astra zahrnuje nejen širokou nabídku kusových koberců, ale také nášlapy na schody, rohožky a další bytové doplňky. Koberce této dlouholeté značky jsou dostupné v mnoha vzorech a barevných odstínech, ze kterých si vybere každý.
 • Avanti

  Společnost Avanti působí na trhu již od roku 1992 a soustředí se na kvalitu a design podlahových krytin. Najdete zde široký sortiment koberců, podlah a umělé trávníky. Firma Avanti vždy preferuje kvalitu před bezhlavou kvantitou.
 • Ayyildiz koberce

  Ayyildiz Teppiche je německo-turecký výrobce koberců. Firma byla založena v roce 2005 a od té doby se soustředí na strojovou výrobu koberců střední třídy, tvořených především syntetickými materiály. Díky perfektnímu poměru kvalita/cena a moderním designům jsou koberce tohoto výrobce velmi žádané na středoevropském trhu.


  stáhnout pdf katalog Katalog Ayyildiz v PDF (vše dovezeme do 3 týdnů)
 • B-line

  Značka B-Line byla založena, jako podpora velkoobchodních odběratelů s podlahovými krytinami, která do té doby na českém trhu neměla adekvátní zastoupení. V současné době nabízí kvalitní produkty pro více než 11 000 odběratelů. Značka B-Line se postupem času stala u prodejců tou nejvíce vyhledávanou a populární značkou na českém i slovenském trhu. V nabídce, tak můžete nalézt kompletní výběr podlahových krytin - metrážových a kusových koberců, běhounů, PVC podlahových krytin, vinylových podlah i doplňků či chemie, potřebných k pokládce dané krytiny.
 • Balsan

  Balsan je ve Francii lídrem na trhu koberců a kobercových čtverců. Balsan se může ohlédnout za dlouhou tradicí ve zpracování přízí. Předchůdce dnešní společnosti lze vysledovat téměř 300 let zpět do královské dvorní manufaktury na textilní zboží pro Ludvíka XV. Extrémně vysoké standardy značky Balsan se odrážejí mimo jiné ve výběru představovaných kolekcí, jež vsázejí na tradice. Mnoho z nich je totiž pevně zakotvených ve výrobní bázi už řadu let, nebo dokonce desetiletí, a zůstává věrných jedinečným návrhům. Jednotlivé koberce jsou velmi přesvědčivé a nadčasové. Francouzi rádi zdůrazňují tradici a kvalitu, jelikož si uvědomují stále rychleji se měnící trh s koberce.
 • Balta koberce

  Společnost Balta je jedním z lídrů na evropském trhu s všívanými a tkanými koberci. Vyrábí koberce ze syntetických materiálů a vlny. Společnost vždy drží krok s nejnovějšími trendy a díky svému flexibilnímu přístupu a orientaci na služby zákazníkům je schopna splnit očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.
 • Beauflor

  Beauflor je belgický výrobce vinylu a PVC pro bytové i komerční účely. Výrobce sídlí v malém městě Wielsbeke v západních Flandrách na severozápadě země. Firma se zaměřuje na ekologickou výrobu svých produktů, a proto je 100% všech materiálů recyklovatelných a splňuje přísné nároky certifikátu REACH od Evropské unie. Firma spadá do nadnárodního konglomerátu Beaulieu International Group, která po celém světě zaměstnává více než 5000 lidí a dodává své produkty do 140 zemí. V roce 2019 činil obrat společnosti přes 2 miliardy eur.
 • Beaulieu International Group

  Beaulieu International Group (B.I.G.) je světový specialista na surové chemické materiály (polymery), meziprodukty (nitě, vlákna, technické textilie) a je lídrem v široké škále podlahových krytin pro rezidenční a komerční účely (vinylové podlahy, parkety, koberce, umělé trávy apod.). Společnost má sídlo v Belgii a má významné zastoupení v 17 zemích po celé Eurasii, Americe a Oceánii.
 • BEFAG Parkett KFT

  Maďarská společnost patřící mezi špičky kvalitních dřevěných podlah ve střední evropě. Nabízejí velmi kvalitní dřevěné výrobky, které mají vyrobeny ze dřeva z vybraných lokalit. Velkou předností je výroba čistě přírodních produktů s použitými i šetrnými technologiemi. Lze si u nich vybrat i dřevěné podlahy s přírodními oleji.
 • Berfin Dywany

  Společnost Berfin Dywany sídlící v městečku Wola Mrokowska kousek od Varšavy je důkazem, že i v Polsku lze objevit koberce té nejvyšší kvality. Firma s dlouholetou tradicí a s kořeny v Turecku vyrábí koberce tradičních i zcela unikátních vzorů.
 • Berry Alloc

  Berry Alloc nabízí širokou škálu interiérových řešení od laminátových, vinylových a parketových podlah až po stěnové panely. Rozsáhlá řada produktů má doživotní záruku, je odolná a splňuje současné estetické a technické požadavky: kvalita, rozmanitost povrchových úprav, odolnost, životnost a snadná instalace. Firma investuje do zlepšování kvality produktů a snaží se také snižovat dopad na životní prostředí. Berry Alloc je součástí mezinárodní skupiny Beaulieu International Group.
 • BO-MA koberce

  Boma je producent a velkoobchodník s koberci z exotických lokací jako je například Čína nebo Indie. Specializují se zejména na rohožky a různé typy cenově dostupných koberců, které mají originální vzory. Tato firma je jedna z mála na Českém trhu, která se specializuje na výrobu a dovoz z mimo Evropských zemí. Proto jsou koberce zajímavé jak svými materiály, tak svým provedením. Dalo by se říct, že se jedná o mezeru na trhu, protože asi 90% všech koberců, které se v Čechách prodávají, jsou vyráběny v Belgii, Turecku, Egyptě nebo Srbsku.
 • Bohemia Profil

  BOHEMIA PROFIL  se zabývá výrobou přechodových a ukončovacích profilů určených ke všem druhům podlahových krytin.
 • Bolta

  Značka BOLTA má v Evropě více než 50-ti letou tradici. Patří k předním evropským výrobcem plastových profilů. V nabídce naleznete lišty pro vinylové podlahy, kobercové lišty, lišty pro vinylové podlahy, schodové hrany, měkké ukončovací lišty a mnoho dalších speciálních profilů. Všechny tyto lišty spojuje vysoká kvalita zpracování, atraktivní dekory, odolný povrch a velmi lehká zpracovatelnost.
 • Bralep

  Ryze česká společnost, která se zabývá výrobou stavební chemie a příslušenství. Firma vznikla již v roce 1997 a sídlí v Ledčicích u Prahy. V roce 2021 vyrobila 9,5 milionů kg stavebních hmot. Výrobky této společnosti jsou dobře známé mezi stavebními firmami, podlaháři, architekty i jinými profesemi. Naši podlaháři s nimi také velmi často a rádi pracují.
 • BT Carpet - Hanse Home koberce

  V kolekci BT Carpet od německého výrobce najdete koberce ze syntetického vlákna, které jsou ale vyrobeny speciální metodou tak, aby na pohled i na dotyk připomínaly vlnu. Hanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Osobně jsme se s mladým majitelem scházeli na veletrhu v Hannoveru a získali jsme unikátní příležitost nabídnout vám produkty této společnosti v České republice a na Slovensku. Koberce společnosti Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita, protože právě v té se rovnají špičkám v oboru, jako je např. Osta nebo Lano.
 • Butter Kings

  Mladý, ryze český výrobce Butter Kings se sídlem v centru Prahy se zaměřuje nejen na výrobu koberců, ale i na výrobu atraktivních bytových doplňků, které jsou plné barev, vtipných motivů i netradičních kombinací. Designy jednotlivých výrobků působí tak, aby u vás doma vykouzlily příjemnou a útulnou atmosféru, kterou si jednoduše zamilujete. Veškerá výroba probíhá přímo v České republice a sám výrobce deklaruje, že nic není dováženo z Číny a z podobných zemí, a že jedině tak může plně kontrolovat a deklarovat jedinečnou kvalitu svých produktů.
 • Classen

  Společnost Classen byla založena v roce 1963 v německém Kaiserseschu, kde se nachází jedna z továren a také hlavní sídlo společnosti. Druhá německá továrna leží v Baruthu. Firma je zastoupena v mnoha regionech po celém světě, kde nabízí několik desítek produktů, jako jsou laminátové podlahy nebo voděodolné SPC podlahy.
 • Condor Carpets

  Holandská společnost Condor Carpets se zabývá výrobou metrážových všívaných koberců z polyamidových a polypropylenových vláken. V nabídce najdete smyčkové koberce a koberce se střiženým vlasem v různých barevných odstínech a v šířkách 4 m a 5 m. Metrážové koberce Condro typu „Saxony“ jsou koberce se střiženým vlasem perfektního vzhledu. Koberce jsou jemné, příjemné na dotek, dobře se udržují, jsou vhodné do ložnic a obývacích pokojů. Nízké smyčkové koberce Condor jsou velice kvalitní, snadno se udržují, snesou i větší zátěž, proto jsou vhodné do obytných prostorů a menších kanceláří. Společnost Condor Carpets nabízí koberce, které přináší do obytného interiéru krásný vzhled.
 • Contesse

  Společnost Contesse začala jako průkopník plovoucích podlah před více než 10 lety. Své prvenství na trhu si následně vždy dokázala udržet. Firma je součástí větší holdingové společnosti, což má mnoho výhod. Dodává inovativní podlahy pro všechny nové a renovační projekty. V současné době může Contesse nabídnout všechny možné typy vinylových podlah pro jakýkoliv projekt. Nabízené vzory jsou exkluzivní a velmi věrohodné. Všechny podlahy jsou špičkové kvality a vydrží mnoho let.
 • Den Braven

  Den Braven je ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro vás vyvíjí a prověřují spolehlivost značkových výrobků. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářely propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.
 • Devos koberce

  Devos - Caby je výrobce pocházející z evropské kobercové velmoci - Belgie, konkrétně města Deerlijk. Pracuje s materiály jako je například umělé hedvábí, vlna, polypropylen, Heatset a Heatset Frisé. Výrobce má bohaté zkušenosti s tkaním koberců a koberce úspěšně prodává již více než 50 let. Byl založen v roce 1963 čtyřmi bratry a původně se zabýval výrobou čalounění. 

 • Diamond Carpets koberce

  Diamond Carpets je absolutní světový pojem ve světě koberců. Tento výrobce byl založen v roce 1977 v indickém městě Agra (má sídlo hned vedle Taj Mahalu) a je proslulý svou kvalitou, pečlivostí a osobitostí. Ve své nabídce má jen jednu kvalitu - tu nejlepší, neboli tzv. "Hand knotted". To znamená, že všechny koberce z nabídky tohoto výrobce jsou ručně tkané uzlíček po uzlíčku. Průměrný koberec tak trvá jednomu člověku vytvořit až několik let, když pracuje osm hodin denně. Výrobce má certifikát ISO a zároveň nepoužívá žádnou dětskou pracovní sílu.


  stáhnout pdf katalog Katalog Diamond Carpets Collection, vysoká kvalita PDF; 360 MB (vše dovezeme do 2 měsíců)
 • Döllken

  Německá společnost Döllken se zabývá výrobou lišt, profilů a dalších doplňků k podlahovým krytinám. Firma spadá do portfolia nadnárnodní společnosti Surteco Group SE, která se obchoduje na burze. Pokud vás kvalita lišt osloví, můžete si k nim zakoupit i pár akcií. Firma se výrobou lišt zabývá již velmi dlouhou dobu a v podstatě na našem trhu nemá větší konkurenci.
 • Dr. Schutz

  Německý výrobce kvalitních výrobků byla založena roku 1955, společnost CC-Dr. Schutz GmbH je již druhou generaci ve vlastnictví rodiny Schutz. Společnost se vždy profilovala jako partner obchodníků a řemeslníků. Svými vysoce kvalitními čistícími a ošetřovacími produkty a systémy se stará o to, aby různé typy podlahovin jako PVC, linoleum, koberce, lamináty a parkety sloužily svým uživatelům dlouhá léta ve vysoké hodnotě a kvalitě. Zde je základ vysokého kvalitativního standardu a tomu odpovídající náskok v inovaci. Značkové produkty slouží k udržování hodnoty podlahovin a jsou dnes doporučovány mnohými významnými výrobci podlahovin doma i v zahraničí.
 • Dwinguler

  Pestrá kolekce dětských koberců značky Dwinguler kombinuje bezpečnost a praktičnost s naučným designem. Na první pohled si zamilujete veselé a barevné vzory a motivy zvířátek, sportů i měst a silnic. Speciální eco pěna vyvinutá pro miminka, děti a rodiny 100% bez toxických materiálů, antibakteriální povrch a plně voděodolný. Snadno se čistí vodou a hadříkem. Koberce jsou měkké, pružné a odolné se speciálními vzory zabraňující klouzání a pádům. Výrazně snižují hluk a dupání dětí. Koberce jsou vždy oboustranné. Neobsahují žádné ftaláty, těžké kovy, formaldehydy, formamid nebo fosfáty. Hrací podložky Dwinguler a Baby Care mají ekologické vlastnosti, které prošly všemi předpisy podle CPSIA v USA a normami EN 71 v EU.


  Kompletní katalog v PDF ke stažení zde
Zobrazují se 1 – 39 z 106 položek