🤗 AKCE na venkovní koberce a trávy. Zútulněte si domov se slevou až 40 %.

Výprodej: zbytky, odřezky nových PVC a lin

Hledáte kvalitní zbytky (odřezky) pvc pro své kreativní projekty nebo drobné opravy? Naše zbytky (odřezky) pvc jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí udržet své projekty ekologické a zároveň si užít jedinečné designové možnosti. Zbytky nebo odřezky podlahových materiálů z pvc a linolea, včetně lišty, mohou být využity v různých způsobech, aby se minimalizoval odpad. Naše kvalitní zbytky (odřezky) pvc jsou ideální pro ty, kteří hledají úspornou volbu bez kompromisů v kvalitě. Náhodný výběr kvalitních zbytků  (odřezků) pvc je obvykle součástí levnějších nebo zlevněných možností, které jsou k dispozici. Vše je skladem a s dopravou zdarma. 

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Cena
390 7425
Povrchová úprava
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Celková tloušťka PVC
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
12 produktů
Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek
Náhodný výběr kvalitních zbytků (odřezků) pvc je obvykle součástí levnějších nebo zlevněných možností, které jsou k dispozici na trhu. Tyto odřezky pocházejí z různých zdrojů a mohou být vytvořeny z následujících zdrojů.

  1. Zbytek velkých projektů: Často se jedná o zbytky materiálu z velkých stavebních nebo rekonstrukčních projektů, kde byla pvc podlaha zakoupena ve velkém množství, a nějaké části zůstaly nepoužity.

  2. Vrácené nebo vyměněné zboží: Některé odřezky mohou pocházet z vrácených nebo vyměněných objednávek, kde zákazníci vrátili nebo vyměnili pvc a zbytek materiálu je nyní k dispozici jako odřezky.

  3. Vzorky nebo výstavní kusy: Odřezky mohou být také vzorky nebo výstavní kusy, které byly vystaveny v obchodech nebo doplněny pro prezentaci produktů zákazníků.

  4. Recyklované materiály: Některé odřezky mohou pocházet z recyklovaných PVC podlah, což může být ekologická možnost pro ty, kteří preferují recyklované materiály.

  5. Výprodeje a slevy: Odřezky jsou také často nabízeny během výprodejů, slev nebo speciálních nabídek obchodů, aby bylo možné zlevnit přebytečný materiál.

I když se jedná o odřezky, mohou poskytovat kvalitní řešení pro menší projekty nebo oblasti v domě, kde není potřeba velké množství materiálu.

Související články z blogu:

Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Moderní PVC podlahy neboli lina, jsou vyráběny za pomoci těch nejpokročilejších technologií. Jak vybrat tu nejvhodnější?
Číst více
Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Hodinky nejsou holinky, vinyl není lino. Jak se neztratit v pojmech? Jak si vybrat materiál podlahové krytiny. Vinyl, lino, PVC?
Číst více
Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Existuje mnoho typů podlahových krytin, ale která se hodí kam? To Vám poradíme v tomto článku.
Číst více