Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

PVC a lino (vinyl v rolích)

Vinyl v rolích je moderní a praktickou alternativou k tradičnímu přírodnímu linoleu. Toto lino je vyrobeno z PVC (polyvinylchloridu), což mu poskytuje vysokou odolnost a trvanlivost. Díky svému složení a konstrukci jsou vinylová lina schopna odolávat nárokům každodenního používání a mechanického poškození. Tato vlastnost je zvláště výhodná v prostředích s vysokou frekvencí chůze, jako jsou veřejné budovy, obchodní prostory nebo kanceláře.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Cena za m2
197 719
Povrchová úprava
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Celková tloušťka PVC
Více... Méně
Značka
Více... Méně
na stránku
307 produktů
Zobrazují se 1 – 39 z 307 položek

Vinylová lina z PVC nejenže poskytuje tepelnou izolaci, ale také zvyšuje pohodlí a komfort v místnosti. Povrch je příjemně teplý při dotyku a díky své schopnosti izolovat chlad z podlahy přispívá k útulné atmosféře a pohodě při chůzi.

Vzhledem k těmto výhodám se PVC podlaha stává stále populárnější volbou pro mnoho interiérů, ať už se jedná o domácnosti nebo komerční prostory. Je cenově dostupná, odolná a snadno udržovatelná, splňuje požadavky moderního životního stylu. Ať už preferujete lino ve dřevěném, kamenném nebo jiném dekoru, získáte kvalitní a trvanlivou podlahovou krytinu, která vyhovuje vašim potřebám a estetickým preferencím.

PVC podlaha je ideální volbou pro ty, kteří hledají jednoduché a praktické řešení. Nabízí odolnost vůči opotřebení, snadnou údržbu a širokou škálu dekorů a barev. Lino s filcem je skvělou volbou pro ty, kteří si přejí ještě vyšší komfort a tlumení zvuku. Linoleum s filcem poskytuje výhody obou materiálů a je ideální pro prostředí s vysokou zátěží.

Cena lina a PVC se odvíjí od velkého množství faktorů, jako jsou podklad, povrchová úprava, výška nášlapné vrstvy, zátěžová třída, ale i dekor či šíře role metráže. I zde se snažíme vyhovět všem našim zákazníkům a tak máme v nabídce levná lina za lidovky, středně drahá lina i dražší lina pro náročné zákazníky. 

Kvalitní lino a PVC jsou zárukou dlouhé životnosti a spolehlivého výkonu pro váš byt, dům či kancelář. Prodej lina a PVC u nás nabízí možnost zakoupit metráž dle vašich potřeb. Pro ty, kteří preferují protiskluzové vlastnosti, jsou k dispozici speciální protiskluzové varianty lina a PVC.

Celkově lze říci, že PVC a lino jsou vynikajícími volbami pro podlahové krytiny s různými potřebami a preferencemi. Bez ohledu na to, zda hledáte šedé lino, bílé lino, lino s filcem nebo vinylové lino, existuje mnoho možností, které vám umožní vytvořit krásný a funkční interiér.

Související články z blogu: