Česká verze

Už jste zaregistrováni? Přihlaste se zde.

Velkoobchodní spolupráce - koberce

Jste e-shop, prodejci koberců nebo nakupujete podlahové krytiny pro své zákazníky? Jste majitelem hotelu, sítě kamenných prodejen, restaurací nebo kaváren? Jste správce nebo obhospodařujete reality? Nebo jste podlahářem, který nakupuje podlahové krytiny?

V tom případě jste u nás správně. Nabízíme velkoobchodní podmínky pro všechny podnikatele a firmy, které mají vyšší poptávku po podlahových produktech. Nabídneme Vám i produkty, které nemáme zveřejněny na stránkách včetně metrážních koberců, běhounů a pevných podlah, tak se nestyďte a kontaktujte nás :)  Umíme pro Vás vyrobit i koberce s Vaším logem, ať již potřebujete metráž nebo kusový koberec.

Naše nová specialita jsou vysoce kvalitní ručně tkané koberce přímo z Indie, které jsme schopni sehnat za naprosto bezkonkurenční ceny. 

Rovněž Vám velkoobchodně můžeme nabídnout zboží ideální pro e-shopy od výrobce Hanse Home, jejíž jsme výhradním dodavatelem. Jedná se o německé / belgické koberce s krásnými obrázky a velmi originálními vzory. Jsme schopni Vám zajistit feed, a můžeme fungovat na principu drop-shippingu. Jednoduše tak zboží do svého e-shopu naimportujete a když Vám přijde objednávka, tak ji za Vás kompletně vyřídíme včetně dopravy. :) Nabízíme však velkoobchodně i další značky jako je např. německý Obsession - deisgnové koberce s krásnými obrázky, Festival - jeden z největších tureckých výrobců, nebo unikátní koberce s nesmírně elegantními a nadčasovými vzory - Modivia z Nizozemí. 

Nabídka je tedy velmi pestrá a neustále se rozšiřuje. Specializujeme se na velkoobchod pro e-shopy - to znamená, že jsme schopni dodat i veškeré podklady ke správnému fungování, ale máme bohaté zkušenosti i prodejem a dodáváním na kamenné prodejny. 

Nabídneme Vám speciální podmínky a můžeme Vám zařídit výrobu koberců šitých na míru.

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 773 773 433 nebo e-mailem na lucie@mujkoberec.cz a my uděláme vše proto, abychom naši spolupráci vyladili k oboustranné spokojenosti.

English version

Wholesale cooperation - carpets

We can offer you excluive goods for a wholesale price. We specialize in Indian, hand made goods where we can provide you with unique, one of a kind carpets for very interesting prices. Shipping by single pieces is also possible. 

We can also provide you with many modern machine made design carpets with beautiful pictures. Dropshipping is also possible. 

Simply said, don’t hesitate and talk to us. We are always happy to have a conversation anyway. :) 

Please use the number +420 773 773 433 or email lucie@mujkoberec.cz and we will try to do anything to give you an unfair business advantage. 


Kontaktujte nás / Contact us* povinné pole / required field