Chcete položit koberec? Náš Aladin to zařídí!

V pokládkách se specializujeme na Prahu a střední Čechy, ale v případě větších zakázek rádi dojedeme kamkoliv v ČR. :) Upozorňujeme, že pokládáme pouze koberce zakoupené u nás.

Aladin uvádí všechny ceny níže včetně DPH. Zaměřit místnost k Vám přijede zdarma, a protože má zlaté české ručičky, tak Vám na vše poskytne 2 letou záruku.

Zvolte typ krytiny:

Koberec

Travní koberec

Materiál:
Upřesněte nám, jak bude naše práce vypadat:
Pole označená * jsou povinná. Ceny jsou s DPH.
m2
/
/
/ /
/
/ /
Lokalita a kontaktní údaje:


Vaše údaje střežíme jako oko v hlavě, ale potřebujeme je k přípravě Vaší nabídky.


Pole označená * jsou povinna. Budeme rádi, když vyplníte i zbytek, abychom mohli dobře odhadnout situaci a Vám co nejlépe posloužit. :)

Předpokládaná cena pokládky:

0 Kč s DPH *

0 Kč bez Dph

* Tato cena je pouze orientační a může se lišit od finální ceny ve skutečnosti. Tu Vám potvrdíme po odeslání formuláře do emailu. Cena nezahrnuje materiál. Při větší zakázce je možné se domluvit na slevě. Snažíme se být naprosto transparentní, takže jestli Vás zajímají všechny nabízené služby a jejich ceny, zde si můžete stáhnout stáhnout pdf katalog kompletní ceník pokladačských prací.

Po odeslání si můžete vklidu odpočinout a počkat, než Vás během několika pracovních dnů bude kontaktovat podlahář, který s Vámi dojedná podrobnosti. :)

Nejste si jisti? Ptejte se profíka!
Lucie Černá
Lucie Černá
Expert na pokládky a milá lidská bytost