💥 DNY MŮJKOBEREC: Hurá ušetřit až 55 % na koberce, podlahy i doplňky! Pouze do pondělí.

Umělá trávaUmělá tráva, známá také jako syntetická tráva nebo umělý trávník, je druh podlahové krytiny, která má vzhled a texturu připomínající skutečnou trávu, ale je vyrobena z umělých materiálů, jako je polypropylen, polyetylen nebo nylon. Umělá tráva je navržena tak, aby vypadala co nejpřirozeněji, s různými odstíny zelené a vláknitou texturou, které připomínají skutečné trávy (realistické trávy). Umělý trávník se vyrábí ve formě rolí nebo dlaždic a používá se v různých prostředích, včetně zahrad, sportovních areálů, balkonů a komerčních prostor. Umělá tráva je odolná vůči počasí a UV záření.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Cena za m2
19 1399
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
21 produktů

Výprodej umělých trav

Zobrazují se 1 – 21 z 21 položek

Na každý travní koberec dáváme 3 letou záruku. Tak jim věříme. Víme, že to jsou držáci, co si poradí takřka s čímkoli. Většina z nich snese přízemní mrazíky, takže nebudou protestovat ani v zimním období.

Trávníkové koberce a rohože si můžete objednat v libovolné délce a šířce, řízneme vám je, aby seděly přesně na míru. Vybírat můžete ze základních verzí umělých trávníků i těch s vyšší kvalitou a delším vlasem. Hustota, výška vlasu i odolnost umělého trávníku je úplně na vás.

Travní koberce vypadají jako živé a navíc je nemusíte zalévat, sekat, provzdušňovat a hnojit. Hustota, výška vlasu i odolnost umělého trávníku je úplně na vás. Pořiďte si toho pravého elegána se zeleným ježkem a dopravou zdarma.

Travní koberec

Související články z blogu:

Jak vybrat umělou trávu?

Jak vybrat umělou trávu?

Jasný stručný a výstižný návod, jak správně vybrat umělou trávu.
Číst více
INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

Kde všude lze použít travní koberec? Díky snadné údržbě nabízí neomezené možnosti. Podívejte se na ukázky instalace umělé trávy.
Číst více
NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

Máme zde rady, jak celou akci s travním kobercem zvládnout s vlastní pomocí. Stačí šikovné ruce, trocha odvahy a předzahrádka nebo plácek za domem se budou zelenat v cuku letu.
Číst více