🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Umělá tráva

↓ Využijte slevu až 28 % na umělé trávy pouze do středy ↓

Umělá tráva Robina Umělá tráva Camelia New Umělá tráva Botanic Umělá tráva Daisy Green Umělá tráva Rosalia Umělá tráva Princess Umělá tráva Sporting Umělá tráva Ascot Umělá tráva Wembley Umělá tráva Spring Umělá tráva Verdino Umělá tráva PartyGrass Realistické umělé trávy Speciální a ekonomické umělé trávy


✓ Vypadá skvěle, stále zelená
✓ Bezúdržbová, nemusíte sekat
✓ Odolnost - lepší trávy budou sloužit po dlouhá léta

Na každý travní koberec dáváme 3 letou záruku. Tak jim věříme. Víme, že to jsou držáci, co si poradí takřka s čímkoli. Většina z nich snese přízemní mrazíky, takže nebudou protestovat ani v zimním období.

Travní koberec je odpovědí na otázku, proč je u sousedů tráva vždycky zelenější. Mají umělý trávník! A my chápeme proč. Neseká se, zelená se i v tom největším úpalu a suchu a chodit po něm bosou nohou je slast. Máme ho ve všech tvarech, hustotě a rozměrech, takže vám udělá parádu na terase, balkonu i pod bazénem. Prostě všude tam, kde by klasický trávník úpěl pod tíhou nepříznivých podmínek.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
29 1399
Podklad
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
26 produktů

Výprodej umělých trav

Zobrazují se 1 – 26 z 26 položek

Trávníkové koberce a rohože si můžete objednat v libovolné délce a šířce, řízneme vám je, aby seděly přesně na míru. Vybírat můžete ze základních verzí umělých trávníků i těch s vyšší kvalitou a delším vlasem. Hustota, výška vlasu i odolnost umělého trávníku je úplně na vás.

Travní koberce vypadají jako živé a navíc je nemusíte zalévat, sekat, provzdušňovat a hnojit. Hustota, výška vlasu i odolnost umělého trávníku je úplně na vás. Pořiďte si toho pravého elegána se zeleným ježkem a dopravou zdarma.

Travní koberec

Související články z blogu:

Jak vybrat umělou trávu?

Jak vybrat umělou trávu?

Jasný stručný a výstižný návod, jak správně vybrat umělou trávu.
Číst více
NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

Máme zde rady, jak celou akci s travním kobercem zvládnout s vlastní pomocí. Stačí šikovné ruce, trocha odvahy a předzahrádka nebo plácek za domem se budou zelenat v cuku letu.
Číst více
INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

Kde všude lze použít travní koberec? Díky snadné údržbě nabízí neomezené možnosti. Podívejte se na ukázky instalace umělé trávy.
Číst více