💣 BLACK FRIDAY! Kód BF2023 zvýší slevu o 15 % na kusové koberce a další. Jen do dnešní půlnoci!

Umělá trávaProč nutně potřebujete umělý trávník i u vás doma? Protože jeho živou zelenou barvu vám budou sousedi závidět, až jejich živý trávník spálí slunce. A až jim řeknete, že tuto trávu není potřeba sekat, vertikulovat ani jinak speciálně udržovat a přesto zůstane stejně krásná po celý rok, můžete si být jisti, že tuto krytinu za chvíli bude mít celá ulice.

Využití totiž najde opravdu každý. Umělý trávník lze použít na balkoněna terase, pod pergolou, na zahraděna dětském hřišti, okolo bazénu, na vjezdu pro auta, okolo plotu a tak dále.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Cena za m2
24 1999
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
25 produktů

Výprodej umělých trav

Zobrazují se 1 – 25 z 25 položek

Každý zakoupený travní koberec nyní nabízíme s novou 3letou zárukou. Travní koberce a rohože jsou skvělým produktem, který vyniká svou trvanlivostí a lze je použít venku v jakémkoliv prostředí.

Většina umělých trávníků také snese přízemní mrazíky. Tyto trávníkové koberce a rohože si můžete objednat v libovolné délce a šířce a rádi pro Vás upravíme rozměr na míru. Nabízíme základní verze umělých trávníků, ale i ty s vyšší kvalitou a delším vlasem. Tak neváhejte a objednejte si svůj vlastní umělý trávník již dnes! Navíc na rozdíl od pravé trávy si nemusíte lámat hlavu se sekáním.

Tento stále zelený, vypadající jako živý, travnatý koberec, vám bude závidět nejeden soused. A cena travních koberců? Ta závisí na mnoha faktorech: typu vlasu, výšce vlasu a celkové odolnosti koberce.

Travní koberec

Související články z blogu:

Jak vybrat umělou trávu?

Jak vybrat umělou trávu?

Jasný stručný a výstižný návod jak správně vybrat umělou trávu.
Číst více
NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

Máme zde rady, jak celou akci s travním kobercem zvládnout s vlastní pomocí. Stačí šikovné ruce, trocha odvahy a předzahrádka nebo plácek za domem se budou zelenat v cuku letu.
Číst více
INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

Kde všude lze použít travní koberec? Díky snadné údržbě nabízí neomezené možnosti. Podívejte se na ukázky instalace umělé trávy.
Číst více