😮 VÝPRODEJ PODLAH: zvyšte slevu vybraných podlah o dalších 10 % s kódem PODLAHA10

Speciální trávy

Existuje několik speciálních typů umělých trávníků, které jsou navrženy s ohledem na konkrétní potřeby nebo prostředí. Každý z těchto typů má své vlastní vlastnosti, které mohou vyniknout ve specifických situacích. Speciální typy umělých trávníků, které jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití. Najdete zde trávníky několika odstínů a barev vyrobených z rozličných materiálů pro různé účely. Úplně to vidíme. Sportovní umělý trávník navržen pro použití na sportovních plochách, jako jsou fotbalová hřiště, tenisové kurty a golfového greenu. Modrou trávu k bazénu a černou na terasu. Díky moderním travním kobercům máte mnoho možností, jak si nadesignovat Vaše venkovní prostory.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Cena za m2
189 1999
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
7 produktů
Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek
Existuje několik speciálních typů umělých trávníků, které jsou navrženy s ohledem na konkrétní potřeby nebo prostředí. Každý z těchto typů má své vlastní vlastnosti, které mohou vyniknout ve specifických situacích. Zde jsou některé speciální typy umělých trávníků. Umělý trávník je navržen pro použití na sportovních plochách, jako jsou fotbalová hřiště, tenisové kurty a golfového greenu. Tento typ umělého je obvykle odolný, poskytuje trávu odrazy míče a odstraňuje opakovanému zatěžování.

Související články z blogu:

Jak vybrat umělou trávu?

Jak vybrat umělou trávu?

Jasný stručný a výstižný návod, jak správně vybrat umělou trávu.
Číst více
NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

Máme zde rady, jak celou akci s travním kobercem zvládnout s vlastní pomocí. Stačí šikovné ruce, trocha odvahy a předzahrádka nebo plácek za domem se budou zelenat v cuku letu.
Číst více
INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

Kde všude lze použít travní koberec? Díky snadné údržbě nabízí neomezené možnosti. Podívejte se na ukázky instalace umělé trávy.
Číst více