💥 DNY MŮJKOBEREC: Hurá ušetřit až 55 % na koberce, podlahy i doplňky! Pouze do pondělí.
Dřevěné plovoucí podlahy jsou populární volbou pro mnoho domů a bytů. Jsou relativně snadno instalovatelné a poskytují příjemný vzhled a pocit dřeva bez nutnosti tradičního připevnění ke konstrukci podlahy. Dřevěné plovoucí podlahy jsou obvykle vyrobeny z dřevěných vrstev spojených do desek. Mohou být vyrobeny z různých druhů dřeva, jako je dub, javor, ořech atd. Dřevěné plovoucí podlahy jsou odolné vůči poškrábání a opotřebení a mohou být vhodné pro vysokou frekvenci provozu. Jsou vhodné pro různé prostředí a mohou být skvělou investicí do Vašeho domova.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Povrchová úprava
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Cena
1259 2680
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
22 produktů
Zobrazují se 1 – 22 z 22 položek
Dřevěné plovoucí podlahy jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí přidat do svého domova krásný vzhled dřeva s výhodami plovoucího systému. Jsou vhodné pro různé prostředí a mohou být skvělou investicí do Vašeho domova. Jsou k dispozici v různých druzích dřeva, od dubu až po borovici, a v různých povrchových úpravách, jako je matný, lesklý nebo škrábaný vzhled. Většina dřevěných plovoucích podlah používá klikací systém, což znamená, že se jednotlivé desky snadno spojují bez potřeby lepidla. Kvalitní dřevěné plovoucí podlahy mohou vydržet mnoho let při správné údržbě. Cena dřevěných plovoucích podlah se může lišit v závislosti na druhu dřeva, kvalitě a výrobci. Je důležité vybrat podlahu, která splňuje Vaše potřeby a rozpočet.