💣 BLACK FRIDAY! Kód BF2023 zvýší slevu o dalších 15 %. Platí na kusové koberce a další.
Nabídka pro architekty

Architekti a bytoví designéři! Zařídíme vše od A do Z, co se týče koberců a vyplatíme Vám provizi až 30%!


Pokud jste architekt nebo bytový designér, uvědomujeme si, že máte spoustu práce s návrhem a koordinací projektu. Proto jsme připraveni udělat vše proto, abychom Vás zbavili veškerých starostí spojených se sháněním koberců a zařizováním všech dalších věcí jako je dodání k zákazníkovi, pokládka, případně doprodej speciálních podložek nebo lišt. 

Stačí nám zadat jakoukoliv poptávku a my se postaráme o konečné řešení, které Vám pošleme ke schválení, abyste se nemuseli zbytečně starat. 

 1. Zadejte emailem nebo telefonicky poptávku ať už obecného zadání nebo na konkrétní typ koberce. 
 2. My pro Vás takový koberec najdeme a pošleme Vám cenovou nabídku vč. všech případných úprav (obšití, ořezání, odborná pokládka apod.)
 3. Rádi Vám vypracujeme i 3D návrh - do fotky interiéru Vám digitálně umístíme Váš vybraný koberec, abyste si udělali lepší představu. 
 4. Po schválení ceny se opět o všechno vč. dopravy k Vašemu klientovi postaráme.
  Platbu může provést přímo Váš klient nebo Vy na fakturu či na dobírku.
 5. Z každé realizované zakázky kusových koberců Vám vyplatíme provizi až 30% z ceny zboží.
  Z každé realizované zakázky metrážních koberců nebo jiných podlahových krytin stanovujeme provizi vždy individuálně (okolo 10%). 
 6. U dražších zakázek Vám poskytneme speciální ceny a slevy.
 7. Umíme vytvořit i koberce na míru - jakýkoliv rozměr tvar, dokonce i jakýkoliv vlastní potisk (třeba s logem Vašeho klienta), v metráži i kusové verzi.


Uděláme vše proto, abyste s hledáním vhodného koberce neměli žádné starosti! Na veškeré dotazy velmi rádi odpovíme na teleofnu: +420 277 000 178 nebo mailu: info@mujkoberec.cz - neváhejte nás kontaktovat.

Velmi rádi bychom Vás také pozvali do naší pražské prodejny / vzorkovny, kde si budete moct prohlédnout naše široké spektrum produktů a uvidíte barvy naživo. 

Pokud jste architekti nebo bytoví designéři, prosíme kontaktujte kolegu Nikolase, který s Vámi rád domluví podrobnosti:

Velkoobchod

Péče o architekty, designery a VIP zákazníky

Rád se Vám budu věnovat a v případě poptávky se maximálně pokusím zastřešit celou zakázku od sehnání požadovaného materiálu, přes vytvoření zajímavé nabídky až po výslednou realizaci - dodání, zajištění přepravy a případně i pokládky. 

Nikolas Damjanovič

Nikolas Damjanovič
Obchod, péče o B2B a významné zákazníky