🤗 AKCE na venkovní koberce a trávy. Zútulněte si domov se slevou až 40 %.
Nabídka pro architekty

Architekti a bytoví designéři! Zařídíme vše od A do Z co se týče koberců, a vyplatíme Vám provizi až 30%!


Pokud jste architekt nebo bytový designér, uvědomujeme si, že máte spoustu práce s návrhem a koordinací projektu. Proto jsme připraveni udělat vše proto, abychom Vás zbavili veškerých starostí spojených se sháněním koberců a zařizováním všech dalších věcí jako je dodání k zákazníkovi, pokládka, případně doprodej speciálních podložek nebo lišt. 

Stačí nám zadat jakoukoliv poptávku a my se postaráme o konečné řešení, které Vám pošleme ke schválení, abyste se nemuseli zbytečně starat. 

 1. Zadejte e-mailem nebo telefonicky poptávku ať už obecného zadání nebo na konkrétní typ koberce. 
 2. My pro Vás takový koberec najdeme a pošleme Vám cenovou nabídku vč. všech případných úprav (obšití, ořezání, odborná pokládka apod.)
 3. Rádi Vám vypracujeme i 3D návrh - do fotky interiéru Vám digitálně umístíme Váš vybraný koberec, abyste si udělali lepší představu. 
 4. Po schválení ceny se opět o všechno vč. dopravy k Vašemu klientovi postaráme.
  Platbu může provést přímo Váš klient nebo Vy na fakturu či na dobírku.
 5. Z každé realizované zakázky kusových koberců Vám vyplatíme provizi až 30% z ceny zboží.
  Z každé realizované zakázky metrážních koberců nebo jiných podlahových krytin stanovujeme provizi vždy individuálně (okolo 10%). 
 6. U dražších zakázek Vám poskytneme speciální ceny a slevy.
 7. Umíme vytvořit i koberce na míru - jakýkoliv rozměr, tvar, dokonce i jakýkoliv vlastní potisk (třeba s logem Vašeho klienta), v metráži i kusové verzi.


Uděláme vše proto, abyste s hledáním vhodného koberce neměli žádné starosti! Na veškeré dotazy velmi rádi odpovíme na telefonu: +420 277 000 178 nebo e-mailu: info@mujkoberec.cz - neváhejte nás kontaktovat.

Velmi rádi bychom Vás také pozvali do naší pražské prodejny / vzorkovny, kde si budete moci prohlédnout naše široké spektrum produktů a uvidíte barvy naživo. 

Pokud jste architekti nebo bytoví designéři, prosíme, kontaktujte kolegu Nikolase, který s Vámi rád domluví podrobnosti:

Velkoobchod

Péče o architekty, designery a VIP zákazníky

Rád se Vám budu věnovat a v případě poptávky se maximálně pokusím zastřešit celou zakázku od sehnání požadovaného materiálu, přes vytvoření zajímavé nabídky až po výslednou realizaci - dodání, zajištění přepravy a případně i pokládky. 

Nikolas Damjanovič

Nikolas Damjanovič
Obchod, péče o B2B a významné zákazníky