💥 DNY MŮJKOBEREC: Hurá ušetřit až 55 % na koberce, podlahy i doplňky! Pouze do dnešní půlnoci. ⏱️

Reyhan koberce

Moderní kusové koberce kolekce Reyhan od známého výrobce Berfin. Koberce jsou vyrobené ze 100% polyesterového vlákna, které je zodpovědné nejen za jejich kvalitu, ale i za vyšší příjemnost a měkkost na dotek. Výška jejich vlasu činí příjemných 9 mm. Tyto moderní koberce s abstraktním vzorem se hodí do všech typů interiérů, např. do ložnic a obývacích pokojů. Koberce jsou k dostání v různých rozměrech.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
764 899
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
3 produkty
Zobrazují se 1 – 3 z 3 položek
Koberce z kolekce Reyhan jsou vhodné do různých typů interiérů, ať už se jedná o ložnice, obývací pokoje nebo další místnosti ve vašem domě. Jejich moderní design se dokonale sladí s různými styly zařízení a přidává do prostoru elegantní a sofistikovaný prvek.

K dispozici jsou různé rozměry koberců, takže si můžete vybrat ten správný, který se ideálně vejde do vašeho prostoru. Bez ohledu na velikost místnosti, v kolekci Reyhan najdete kusový koberec, který skvěle doplní váš interiér a poskytne vám pohodlí a estetický dojem.

Kusové koberce kolekce Reyhan od známého výrobce Berfin tak představují skvělou kombinaci moderního designu, vysoké kvality a příjemné měkkosti. Nechte se unést jejich abstraktním vzorem a dopřejte svému domovu ten správný dotek elegance a stylu.