😮 VÝPRODEJ PODLAH: zvyšte slevu vybraných podlah o dalších 10 % s kódem PODLAHA10

Příslušenství k travním kobercům

Existuje několik typů příslušenství, které mohou doplnit nebo zlepšit instalaci a údržbu travních koberců, zejména umělých nebo venkovních travních povrchů. Příslušenství k travním kobercům se může pochlubit v závislosti na typu trávníku a konkrétních potřebách instalace. Zde jsou některé běžné položky Příslušenství pro travní koberce, zejména umělé nebo venkovní travní povrchy. Podkladové Materiály jsou geotextilní tkaniny, pomáhají oddělit umělý trávník od podkladové půdy a zabraňují růstu plevelů. Podkladový přípravek, který připravuje podloží pro lepší instalaci umělé trávy. Zde jsou některé možné kategorie příslušenství. Lepidla, pásky, nože, kotvící kolíky, zkrátka vše, co budete potřebovat k pokládce na pevné i měkké povrchy.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Cena
19 1999
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
10 produktů
Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek
Existuje několik typů příslušenství, které mohou doplnit nebo zlepšit instalaci a údržbu travních koberců, zejména umělých nebo venkovních travních povrchů. Příslušenství k travním kobercům se může pochlubit v závislosti na typu trávníku a konkrétních potřebách instalace. Zde jsou některé běžné položky Příslušenství pro travní koberce, zejména umělé nebo venkovní travní povrchy. Podkladové Materiály jsou geotextilní tkaniny, pomáhají oddělit umělý trávník od podkladové půdy a zabraňují růstu plevelů. Podkladový přípravek, který připravuje podloží pro lepší instalaci umělé trávy. Zde jsou některé možné kategorie příslušenství. Lepidla, pásky, nože, kotvící kolíky, zkrátka vše, co budete potřebovat k pokládce na pevné i měkké povrchy.

Související články z blogu:

Jak vybrat umělou trávu?

Jak vybrat umělou trávu?

Jasný stručný a výstižný návod, jak správně vybrat umělou trávu.
Číst více
NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

Máme zde rady, jak celou akci s travním kobercem zvládnout s vlastní pomocí. Stačí šikovné ruce, trocha odvahy a předzahrádka nebo plácek za domem se budou zelenat v cuku letu.
Číst více
INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

Kde všude lze použít travní koberec? Díky snadné údržbě nabízí neomezené možnosti. Podívejte se na ukázky instalace umělé trávy.
Číst více