🍀 Komu se nelení, tomu se zelení. Na všechny UMĚLÉ TRÁVY využijte slevu 15 % s kódem TRAVA15

Novinky - Rohože a předložky

Pro získání aktuálních informací o novinkách v rohožích a předložkách doporučujeme sledovat naše webové stránky. Novinky v této oblasti se mohou lišit podle sezóny, módních trendů a inovací v designu a materiálech. Rohože a předložky jsou důležitými prvky v domácnosti, které mohou nejen chránit podlahu před poškozením, ale také přidávat do prostoru pohodlí, styl a osobitost. Koupelnové předložky jsou speciálně navrženy pro koupelny a sprchové kouty. Jsou obvykle vyrobeny z materiálů, které snášejí vlhkost a jsou protiskluzové. Venkovní rohože jsou ideální pro terasy, balkony nebo zahradní posezení. Jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a snadno se čistí.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
189 1611
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
19 produktů
Zobrazují se 1 – 19 z 19 položek
Pro získání aktuálních informací o novinkách v rohožích a předložkách doporučujeme sledovat naše webové stránky. Novinky v této oblasti se mohou lišit podle sezóny, módních trendů a inovací v designu a materiálech.Rohože a předložky jsou důležitými prvky v domácnosti, které mohou nejen chránit podlahu před poškozením, ale také přidávat do prostoru pohodlí, styl a osobitost. Zde je několik druhů rohoží a předložek:

1. Vlněné Rohože:

  • Vlněné rohože jsou oblíbené pro svou příjemnou texturu a schopnost regulovat teplotu v místnosti. Jsou odolné a dlouhotrvající.

2. Koberce:

  • Koberce přidávají do místnosti pohodlí a teplo. Jsou k dispozici v různých vzorech, barvách a velikostech, aby vyhovovaly vašemu stylu.

3. PVC Předložky:

  • PVC předložky jsou skvělou volbou pro ochranu podlahy v oblastech s vysokou zátěží, jako jsou kuchyně a chodby. Jsou snadno udržovatelné a odolné vůči vlhkosti.

4. Kožené Předložky:

  • Kožené předložky přinášejí do prostoru luxusní vzhled a pocit. Jsou ideální pro kanceláře a stylové obývací pokoje.

5. Koupelnové Předložky:

  • Koupelnové předložky jsou speciálně navrženy pro koupelny a sprchové kouty. Jsou obvykle vyrobeny z materiálů, které snášejí vlhkost a jsou protiskluzové.

6. Venkovní Rohože:

  • Venkovní rohože jsou ideální pro terasy, balkony nebo zahradní posezení. Jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a snadno se čistí.

7. Dětské Rohože:

  • Dětské rohože jsou často barevné a hravé. Mohou obsahovat motivy z oblíbených pohádek nebo her a jsou navrženy s ohledem na bezpečnost dětí.

8. Antistatické Předložky:

  • Antistatické předložky jsou vhodné pro prostory s elektronikou, jako jsou kanceláře nebo pracovny, a pomáhají snižovat hromadění statické elektřiny.

Související články z blogu:

Jak správně vybrat rohož?

Jak správně vybrat rohož?

Vstupní dveře do bytu i do domu jsou bránou do vašeho království. Měli byste jim proto věnovat pozornost. Stejně jako rohožce, přes kterou projde každý, kdo k vám vstupuje.
Číst více