🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Nejlevnější laminátové podlahy

Nejlevnější laminátové podlahy mohou být nalezeny v různých cenových relacích v závislosti na značce, kvalitě materiálů. Cena laminátových podlah může být ovlivněna i dodatečnými faktory, jako je vzor, textura a odolnost vůči poškrábání a opotřebení. Jednobarevné, jednoduché vzory nebo imitace dřeva a kamene jsou obvykle levnější než složitější a realističtější designy. Před nákupem nejlevnějších laminátových podlah je důležité zvážit jejich kvalitu, odolnost a estetický vzhled, abyste si byli jisti, že splňují Vaše potřeby a požadavky. Je také důležité vzít v úvahu, že i levné laminátové podlahy mohou poskytovat dobrou hodnotu, pokud jsou správně vybrány a nainstalovány.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Typ dílců
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Rozměry lamel
Více... Méně
Obsah balení (m2)
Více... Méně
Cena
306 539
Určení dle místnosti
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Celková výška
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
na stránku
47 produktů
Zobrazují se 1 – 39 z 47 položek
Nejlevnější laminátové podlahy mohou být nalezeny v různých cenových relacích v závislosti na značce, kvalitě materiálů a tloušťce podlahy. Cena laminátových podlah může být ovlivněna i dodatečnými faktory, jako je vzor, textura a odolnost vůči poškrábání a opotřebení. Levnější laminátové podlahy obvykle mají nižší tloušťku, což může ovlivnit jejich odolnost a stabilitu. Nicméně, pokud se jedná o méně frekventované oblasti nebo pročleňovací prostory, tenký laminát může být stále vhodnou volbou. Jednobarevné, jednoduché vzory nebo imitace dřeva a kamene jsou obvykle levnější než složitější a realističtější designy. Některé značky mohou nabízet levnější varianty laminátových podlah v porovnání s jinými, což může být způsobeno výrobními postupy, nebo materiály. Nákup laminátových podlah ve větším množství nebo větších baleních může snížit celkové náklady na metr čtvereční. Před nákupem nejlevnějších laminátových podlah je důležité zvážit jejich kvalitu, odolnost a estetický vzhled, abyste si byli jisti, že splňují Vaše potřeby a požadavky.

Související články z blogu:

Laminátové podlahy vs. vinylové podlahy: bitva podlažních titánů

Laminátové podlahy vs. vinylové podlahy: bitva podlažních titánů

Ty nekonečné rozhovory o tom, jakou zvolit. Ale nestrachujte se, milí čtenáři, dnes se ponoříme do vod nekonečného moře podlahových možností vysvětlíme si rozdíly mezi laminátovými a vinylovými podlahami.
Číst více
Jak se starat o laminátovou podlahu

Jak se starat o laminátovou podlahu

Správná péče o laminátovou podlahu je klíčem k jejímu dlouhému životu a krásnému vzhledu. Objevte osvědčené metody a doporučení, jak udržet vaši laminátovou podlahu v perfektním stavu.
Číst více
Stručný návod, jak položit laminátovou podlahu

Stručný návod, jak položit laminátovou podlahu

Prozradíme Vám pár tipů a triků, jak si bez vrásek položit laminátovou podlahu.
Číst více