🤗 AKCE na venkovní koberce a trávy. Zútulněte si domov se slevou až 40 %.

Pratelné běhouny

Pratelné běhouny jsou praktickým a pohodlným řešením pro prostor s vyšším provozem nebo oblastí, kde může dojít k častým skvrnám nebo znečištění. Pratelné běhouny jsou navrženy tak, aby byly snadno omyvatelné nebo čistitelné, což zajišťuje poskytování čistoty a čerstvosti. Pratelné běhouny jsou často vyrobeny z materiálů, které jsou odolné vůči vodě a umožňují snadné čištění. To může zahrnovat syntetické materiály, jako je nylon nebo polyester, které jsou odolné vůči skvrnám. Jednou z hlavních vlastností pratelných běhounů je, že jsou snadno čistitelné. Mnoho z nich lze prát v pračce nebo očistit ručně, což umožňuje rychlé odstranění skvrn a zachování čistoty. Díky možnosti praní lze pratelné běhouny snadno udržovat čisté a svěže vypadající.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Cena za běžný metr
299 1449
Typ vlasu
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
26 produktů
Zobrazují se 1 – 26 z 26 položek
Díky možnosti praní lze pratelné běhouny snadno udržovat čisté a svěže vypadající. Stačí je vložit do pračky podle pokynů na štítku a vybrat vhodný program. Tímto způsobem se zbavíte nečistot, prachu a zápachů, které se mohou během používání koberce nasbírat. Pratelné běhouny jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají snadnou údržbu a čistotu. Tyto běhouny jsou vyrobeny z materiálů, které je možné prát, což umožňuje snadné odstranění skvrn a zachování jejich čistoty dlouhodobě.

Související články z blogu:

Jak vybrat běhoun do domácnosti? Praktický návod

Jak vybrat běhoun do domácnosti? Praktický návod

U nás najdete více než 300 vzorů i běhouny na míru. Jak vybrat ten nejvhodnější? Přečtěte si náš článek a budete mít jasno.
Číst více