Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

Protiskluzová úprava koberců - jen u nás!

Udržet koberec na jednom místě, bez toho, aniž byste jej museli zatěžovat nábytkem, bývá občas nadlidský úkol. Proto většina z nás dřív nebo později po pořízení kusového koberce zamíří do obchodu znovu, tentokrát pro protiskluzovou podložku.

V obchodě si projdete různé typy a styly, vyberete a zakoupíte několik metrů této podložky, doma položíte k vašemu cestujícímu koberci, podložku rozstříháte na požadovanou velikost, koberec zvednete a perfektně podložíte. Teď už se vám s největší pravděpodobností nestane, že byste po koberci uklouzli nebo že by jej při hře vaši zvířecí mazlíčci odsunuli.

Jde to i lépe!

Protiskluzová úprava koberců je pohodlnější, praktičtější, rychlejší a bezpečnější!

Aladin ve spolupráci s našimi kobercovými odborníky vymyslel speciální latexový protiskluzový nátěr na koberce. Už nikdy se vám tak nestane, že by váš koberec poletoval po místnosti.

Stačí otevřít lahvičku, pohodlně nanést aplikátorem nátěr na rubovou část koberce, počkat pár vteřin a na koberci se vytvoří flexibilní vrstva, která zamezí pohybu koberce i po kluzké podlaze. Nátěr se aplikuje přímo z láhve. Kusový koberec potřete po celé jeho ploše v pruzích s ideálně 10 centimetrovými rozestupy.

Jestliže si ale právě kupujete koberec nový, můžete aplikaci nechat na našich odbornících. Při nákupu stačí zaškrtnout políčko „Chci protiskluzovou úpravu“ a domů vám dorazí koberec s již naneseným nátěrem.

Flexibilní protiskluzový nátěr zakoupíte jen u nás – čtvrt litru vystačí na 4 m2. Navíc se ani nemusíte bát, že by nátěr poškodil vaši podlahu nebo že byste koberec nemohli vyprat v pračce. Nátěr je šetrný jak k podlaze, tak i ke koberci a snese i prací cyklus na 40C.

Proto neváhejte a udělejte váš domov zase o něco bezpečnější.

Impregnace v lahvičce

Víte, že u nás najdete
protiskluzový nátěr v lahvičce?Lahvičku protiskluzového nátěru můžete zakoupit zde.

Další články z kategorie Aktuality

Psanalýza teambuldingu: dáváme deset puntíků z deseti

Psanalýza teambuldingu: dáváme deset puntíků z deseti

Je to za námi. Nejlepší víkend na světě! Dvounožci se zase ponořili do práce, takže se hodnocení můjkobercového teambuildingu dostalo do těch nejpovolanějších pacek.
NOVINKY: Jak ustát život, doplňky pod bazén nebo pro satanský rituál a kde ušetřit

Jak ustát život, doplňky pod bazén nebo pro satanský rituál a kde ušetřit

Umíme oTRÁVIT každý balkon, pomůžeme vám to ustát a nelamentovat. Přečtěte si, co se u nás děje a kdo vystrkuje růžky.
Vyhráli jsme ShopRoku 2022

Vyhráli jsme Shop Roku 2022!

Tak je to doma! Mujkoberec.cz získal další trofej na poli online obchodování! Heureka.cz nás posadila na trůn v kategorii Bydlení a zahrada i za rok 2022.