🤗 AKCE na venkovní koberce a trávy. Zútulněte si domov se slevou až 40 %.

Vánoční dárky i útulný domovVezměte Vánoce od podlahy
Vezměte Vánoce od podlahy


Jak Aladin navždy koledy znehodnotil?
Vtipné rohožky se neochodíVtipné rohožky
Rohožka Flákanec
Hit Vánoc: Darujte někomu pořádný Flákanec!
699 Kč
Doprava zdarma


Mají vtip, mají šarm a nezůstanou zapomenuté ve skříni jako nechtěné papuče. Naopak, budou sloužit ve jménu pořádku. Sáhněte po nich, ať už obdarováváte milovníka koček, alkoholu nebo trošku peprnějšího slovníku.


Podívejte se na všechny vtipné rohožky

Kobereček pod stromeček
Líbí se a my víme proč. Na vánočním koberci stromeček vypadá jako z katalogu a dárky pod ním nenastydnou od nohou. Kruhový koberec je trendy, ochrání podlahu před odřením a zachytí jehličí, až stromek začne ztrácet glanc.


Podívejte se na koberce pod stromeček


Udělejte si doma útulno


Jak si užít Hygge Vánoce?


Hygge je dánský koncept, který znamená pohodu, útulnost a radost z malých věcí.

 • Zapalte svíčky.
  Svíčky dodají vašemu bytu teplé a romantické světlo, které navodí pocit klidu a pohody. Svíčky můžete umístit na stůl, do oken, na krb i všude tam, kde vám budou dělat radost.

 • Použijte přírodní materiály.
  Domov vyzdobte doplňky z přírodních materiálů, které vytváří pocit harmonie a spojení s přírodou. Hodí se dřevo, vlna, bavlna nebo papír. Věnec z borovicových šišek může být další způsob, jak si domov zútulnit.

 • Vytvořte si koutek pro relaxaci.
  Najděte si místo, kde se budete cítit dobře a kde si odpočinete od shonu a stresu. Může to být například křeslo u okna, gauč u krbu nebo postel s množstvím polštářů a dek. Do tohoto koutku si přineste něco, co vás uklidní a potěší. Třeba knihu, čaj, hudbu nebo oblíbený film

 • Užijte si společnost.
  Hygge je také bytí s lidmi, které máte rádi a kteří vás obohacují. Pozvěte na Vánoce svou rodinu, přátele nebo sousedy a užijte si s nimi společné chvíle plné smíchu, povídání a dobrého jídla. Nemusíte se starat o dokonalou hostinu nebo dárky, důležité je být spolu a sdílet radost.

Tip Pavly Tvrdíkové

Profesionální designérka
Znáte z TV Prima (Mistři dílny)Trendy letošních Vánoc
Trendy letošních Vánoc


Shaggy koberce pro útulný domov


Jak si zútulnit domov a navíc ušetřit


Udělejte si to doma hezký
Udělejte si to doma hezký


🌡️ POZOR: Teplotní varování:
Věděli jste, že s pěkným, útulným kobercem můžete navíc ušetřít až tisíce korun ročně za topení? Přečtěte si jak, nebo se podívejte na koberce, se kterými ušetříte nejvíc.

Zateplete a ušetřete

Vánoční barvy roku 2023


Barvy roku 2023
Barvy roku 2023

Laďte s letošními svátky. Vánoce v barvách trendů můžete mít na pár kliknutí. Zářivě červená, tradičně zelená i kouzelně fialová jsou odstíny, které mají podle designérů o letošních svátcích zelenou. Pozvěte je domů.


 

Následují sekci připravila:

Pavla Tvrdíková
Profesionální bytová designérka
Znáte z TV Prima (Mistři dílny)


Červená barva

Je jednou z nejvýraznějších a nejdynamičtějších barev a je spojována s krví, vášní, láskou, energií a slavností. Červená barva je také barvou Vánoc - je vhodná pro interiér, pokud chceme vytvořit útulnou, teplou a intimní atmosféru.

Může povzbudit chuť k jídlu, proto se často používá v jídelnách nebo kuchyních. Červená barva také stimuluje aktivitu a kreativitu, proto se hodí do pracoven nebo dětských pokojů. Pokud se však tato barva použije v příliš velké míře, může pak vyvolávat podrážděnost nebo úzkost.

Omrkněte červené koberce

Zelená barva

Symbolizuje přírodu, život, růst, naději a klid. Je to barva, která nás uklidňuje, harmonizuje a dodává nám energii. Zelená má také vztah k Vánocům - je to barva jehličnanů a často se kombinuje s červenou - jsou to doplňkové barvy, které spolu vytvářejí kontrast a dynamiku.

Zelenou barvu lze použít v interiéru k vytvoření příjemného a uvolněného prostředí. Hodí se hlavně k ložnicím a obývacím pokojům. Lze ji kombinovat s bílou, šedou, hnědou nebo modrou pro neutrální a elegantní vzhled. Zelenou je vhodné používat střídmě a vybírat odstíny, které jsou přirozené a ne příliš syté.

Omrkněte zelené koberce

Fialová barva

Fialová barva je zajímavá kombinace červené a modré, které symbolizují protiklady jako energii a klid, vášeň a oddanost, mužskost a ženskost. Fialová barva tak vyjadřuje duchovnost, mystiku, originalitu, kreativitu a diplomacii. Je to také barva královského postavení, bohatství a luxusu, protože v minulosti byla fialová barva velmi vzácná a drahá.

Fialová je barva adventu a postní doby v západních církvích, představuje pokání, očištění a očekávání narození Ježíška.

V interiéru vytváří atmosféru klidu, pohody a inspirace. Hodí se dobře k bílé, šedé, černé, zlaté nebo stříbrné. Můžeme ji použít jako dominantní barvu na stěnách nebo jako doplněk v podobě polštářků, dek, květin nebo obrazů. Fialová barva působí elegantně, sofistikovaně a moderně.

Omrkněte fialové koberce

Dárkový poukaz poslední záchranySháníte dárek pozdě nebo tápete přímo beznadějně: koberec růžový, nebo snad černý s puntíky? Poukaz je sázka na jistotu. Zachrání vám to místo, kde záda přestávají mít slušné jméno a v e-mailu ho navíc máte hned.

Poukaz je jistota
Podívejte se na všechny produkty, které dodáme do Vánoc