🍀 Komu se nelení, tomu se zelení. Na všechny UMĚLÉ TRÁVY využijte slevu 15 % s kódem TRAVA15

Laminátové (plovoucí) podlahy dle místností

Laminátové plovoucí podlahy jsou výbornou volbou pro různé místnosti v domě nebo v komerčních prostorách. Jejich odolnost, snadná instalace a široký výběr designů je dělají vhodnými pro různé účely. Obývací pokoj je často centrálním prostorem v domě, kde se tráví hodně času. Můžete zvolit laminát s imitací dřeva pro teplý a příjemný vzhled. V kuchyni je důležité mít podlahu, která je odolná vůči vlhkosti a snadno se čistí. V ložnicích můžete použít laminátové podlahy, abyste vytvořili teplý a útulný prostor. Volba designu záleží na osobních preferencích, ale imitace dřeva často přispívá k příjemné atmosféře. Při výběru laminátových podlah je důležité zvážit provozní podmínky a požadavky každé místnosti, abyste vybrali ty správné podlahové krytiny, které budou dlouhodobě fungovat a esteticky vyhovovat Vašemu prostoru.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Cena
335 539
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
na stránku
57 produktů
Zobrazují se 1 – 39 z 57 položek
Laminátové plovoucí podlahy jsou výbornou volbou pro různé místnosti v domě nebo v komerčních prostorách. Jejich odolnost, snadná instalace a široký výběr designů je dělají vhodnými pro různé účely.
  1. Obývací pokoj: V obývacím pokoji je vhodné zvolit laminátovou podlahu s vyšší odolností a atraktivním vzhledem. Můžete zvážit laminátové podlahy s texturou dřeva nebo kamene, které přidají do místnosti teplý a příjemný pocit.

  2. Kuchyně: Pro kuchyně je důležitá odolnost vůči vlhkosti a odolnost vůči skvrnám. Zvolte laminátové podlahy s ochrannou vrstvou, která chrání povrch před vodou a nečistotami. Důležité je také, aby podlaha byla snadno čistitelná.

  3. Koupelna: V koupelně je ideální volbou laminátová podlaha s vysokou odolností vůči vlhkosti a vodě. Mějte na paměti, že i přes odolnost by laminátová podlaha neměla být vystavena přímému kontaktu s vodou dlouhodobě.

  4. Ložnice: V ložnici můžete zvolit laminátové podlahy s teplejším vzhledem, které podporují příjemnou atmosféru. Měkké, dřevěné vzory mohou vytvořit intimní a relaxační prostředí.

  5. Dětský pokoj: Pro dětské pokoje je vhodné zvolit laminátové podlahy s odolností vůči poškrábání a opotřebení. Dětské podlahy mohou být veselé a hravé, s jasnými barvami nebo hravými vzory.

  6. Chodba a vstupní prostor: V chodbách a vstupních prostorech je důležitá odolnost a snadná údržba. Zvolte laminátové podlahy s vysokou odolností vůči opotřebení a špině, které vydrží častý provoz.

Související články z blogu:

Laminátové podlahy vs. vinylové podlahy: bitva podlažních titánů

Laminátové podlahy vs. vinylové podlahy: bitva podlažních titánů

Ty nekonečné rozhovory o tom, jakou zvolit. Ale nestrachujte se, milí čtenáři, dnes se ponoříme do vod nekonečného moře podlahových možností vysvětlíme si rozdíly mezi laminátovými a vinylovými podlahami.
Číst více