Filtrujte danou kategorii

Cena
1299 1300

Služby (pokládka, čištění...)

Pestrým výběrem sortimentu to u nás zdaleka nekončí. Abychom Vám poskytli kompletní servis, připravili jsme pro Vás užitečné služby jako například pokládku koberce a podlahy, čištění koberců, úprava rozměrů koberců na míru a obšívání a rohožku s vlastním potiskem.Pokládka koberců

POKLÁDKY KOBERCŮ A PODLAH

Po vyplnění pár základních údajů v našem v našem pokládkovém konfigurátoru Vám okamžitě spočteme předběžnou cenu, a navrhneme předběžný termín. Pokládáme v celé ČR. Pokládka od Můjkoberec? Koberec položíme, než řeknete švec!
Čištění koberců

ČIŠTĚNÍ KUSOVÝCH I METRÁŽNÍCH KOBERCŮ

Vyzvedneme přímo u Vás, vyčistíme a dovezemez zpět včetně veškeré dopravy zdarma. Cenu Vám okamžitě spočteme na stránce čištění koberců.
3D návrh zdarma

PLÁNOVAČ KOBERCŮ ZDARMA

Plánovač? Není zač! Zdarma, online, jednoduše. Naplánujte si, jak bude nový koberec vypadat u Vás doma, a e-shopujte najisto.
Koberec na míru

KOBERCE NA MÍRU

Nákup u nás má tolik krásných rozměrů! Váš koberec vystřihneme podle zadání a na chlup přesně v našem jednoduchém konfigurátoru.
Rohožka s vlastním potiskem

ROHOŽKA S VLASTNÍM POTISKEM

Máte obrázek? My Vám ho vytiskneme. Může se jednat např. o firemní logo, slogan, nebo Vaši oblíbenou fotografii. Na rohožku s vlastním potiskem si můžete vytisknout cokoliv.
Obšívání koberců

OBŠÍVÁNÍ KOBERCŮ PRAHA

Obšíváme koberce, běhouny a lišty.
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
 • Nano impregnace kusového koberce
  1 299 Kč
  Novinka
  Pro náročné
  Nano impregnace kusového koberce
  Aplikujeme do 3-5 prac. dnů

  Děti. Snídaně do postele. Domácí mazlíček. Páteční domácí party. Big Mac s hranolkama a kečupem u televize. To všechno může vytvořit neestetický flek na koberci. A my víme, a vy to víte taky, že čištění odolných skvrn nepatří mezi nejoblíbenější domácí činnosti. Proto se daly chytré německé hlavy dohromady a vymysleli nano impregnaci na koberce. Z...

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky