Filtrujte danou kategorii

Služby (pokládka, čištění...)

Pestrým výběrem sortimentu to u nás zdaleka nekončí. Abychom Vám poskytli kompletní servis, připravili jsme pro Vás užitečné služby jako například pokládku koberce a podlahy, čištění koberců, úprava rozměrů koberců na míru a obšívání a rohožku s vlastním potiskem.



Pokládka koberců

POKLÁDKY KOBERCŮ A PODLAH

Po vyplnění pár základních údajů v našem v našem pokládkovém konfigurátoru Vám okamžitě spočteme předběžnou cenu, a navrhneme předběžný termín. Pokládáme v celé ČR. Pokládka od Můjkoberec? Koberec položíme, než řeknete švec!
Čištění koberců

ČIŠTĚNÍ KUSOVÝCH I METRÁŽNÍCH KOBERCŮ

Vyzvedneme přímo u Vás, vyčistíme a dovezemez zpět včetně veškeré dopravy zdarma. Cenu Vám okamžitě spočteme na stránce čištění koberců.
3D návrh zdarma

PLÁNOVAČ KOBERCŮ ZDARMA

Plánovač? Není zač! Zdarma, online, jednoduše. Naplánujte si, jak bude nový koberec vypadat u Vás doma, a e-shopujte najisto.
Koberec na míru

KOBERCE NA MÍRU

Nákup u nás má tolik krásných rozměrů! Váš koberec vystřihneme podle zadání a na chlup přesně v našem jednoduchém konfigurátoru.
Rohožka s vlastním potiskem

ROHOŽKA S VLASTNÍM POTISKEM

Máte obrázek? My Vám ho vytiskneme. Může se jednat např. o firemní logo, slogan, nebo Vaši oblíbenou fotografii. Na rohožku s vlastním potiskem si můžete vytisknout cokoliv.





Ouha, tady nic není...

Omlouváme se, ale nejsou zde žádné produkty. Nevadí! Zkuste upravit nastavení filtru a nebo mrkněte níže :

Vyberte si prosím z nejoblíbenějších kategorií:

usové koberce Metrážové koberce Běhouny Umělé trávy Výprodej koberců Vinylové podlahy PVC podlahy Doplňky pro koberce a podlahy Pokládky koberců, podlah a umělých trav




Hledáte něco konkrétního? Rádi pro Vás prohledáme celý sklad :)





Ráda Vám pomůžu s výběrem, kontaktujte nás!
Monika Jodlová
Monika Jodlová
Telefon: +420 277 000 178
(Po-Pá: 8:00 - 18:00, So: 9:00 - 13:00)
Email: info@mujkoberec.cz
Nebo využijte: Online chat

Nebo to vemte od podlahy:


Titulní stránka