🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Žluté orientální koberce

Slunečné barvy a bohaté vzory: Žluté orientální koberce pro oslnivý interiér.

Žluté orientální koberce představují kombinaci tradičního umění tkaní s živými a slunečnými barvami. Žlutá barva symbolizuje radost, optimismus a energii. Naše žluté orientální koberce přinášejí do Vašeho domova sluneční záři a osvěžující atmosféru, která okouzlí každého návštěvníka. Koberce jsou zdobeny tradičními orientálními vzory, které mají dlouhou historii a význam. Každý kus vypráví svůj vlastní příběh a přináší do místnosti exotický a mystický prvek. Každý kus je vyroben ručně z kvalitních materiálů, jako je vlna nebo hedvábí, které zaručují dlouhou životnost a krásný vzhled.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
1099 4649
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Způsob výroby
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
6 produktů
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
Přineste do svého domova sluneční energii a exotickou atmosféru s naší kolekcí žlutých orientálních koberců. Tyto koberce nejenom přinášejí teplé a bohaté barvy do místnosti, ale také jsou symbolem elegance a tradice.

  1. Tradiční vzory: Orientální koberce jsou známé svými bohatými a detailními vzory, které často obsahují geometrické motivy, květinové motivy nebo centrální medailony. Tyto vzory jsou často spojovány s historickými kulturami a uměleckými tradicemi, jako je perský, turecký nebo indický.

  2. Slunečná žlutá barva: Žlutá barva na orientálních kobercích přináší do místnosti slunečný a veselý pocit. Může to být jemný odstín slunečního žlutého, který dodává teplý a přívětivý prvek, nebo živější odstín, který přináší do místnosti energii a radost.

  3. Ruční práce: Většina orientálních koberců je vyrobena ručně, což znamená, že každý kus je unikátní a má své vlastní jedinečné rysy. Tento proces tkaní může trvat měsíce nebo dokonce roky a vyžaduje zručnost a trpělivost.

  4. Kvalitní materiály: Tradicionální orientální koberce jsou obvykle vyrobeny z vlny, bavlny nebo hedvábí, což jsou přírodní materiály s vynikající odolností a trvanlivostí. Tyto koberce jsou často považovány za investici do budoucnosti, která může zlepšit hodnotu Vašeho domu.

  5. Kulturní dědictví: Orientální koberce jsou spojeny s bohatou historií a kulturním dědictvím různých regionů a etnických skupin. Jsou často považovány za umělecká díla a jsou ceněny pro svou krásu a uměleckou hodnotu.

Související články z blogu:

Jak zvolit správnou velikost kusového koberce?

Jak zvolit správnou velikost kusového koberce?

Váháte, jakou velikost koberce vybrat, anebo již koberec máte a přemýšlíte, jak ho umístit? Projděte si tento jednoduchý návod pro jednotlivé místnosti.
Číst více
Jak vyčistit koberec?

Jak vyčistit koberec?

Jaké používat čističe? Jak vypadá profesionální čištění? Poradíme Vám, jak čistit koberec, aby zůstal co nejdéle jako nový. Přečtěte si náš článek.
Číst více
Jak vybrat kusový koberec?

Jak vybrat kusový koberec?

Koberec má v interiéru svou velkou úlohu: dokáže vhodně doplnit vybavení místnosti, stane se nosným dekorativním prvkem, vymezí prostor pro zábavu a vnese do prostoru rovnováhu.
Číst více