💥 DNY MŮJKOBEREC: Hurá ušetřit až 55 % na koberce, podlahy i doplňky! Pouze do pondělí.

PVC podlahy a lino do chodby a předsíně

Pro chodbu a předsíň je důležité vybrat podlahovou krytinu, která je odolná vůči znečištění, vlhkosti a opotřebení, a zároveň poskytuje bezpečný a pohodlný povrch pro každodenní použití. PVC podlahy a lino jsou obě vhodné volby pro tyto prostory. PVC podlahy a linoleum jsou obvykle odolné vůči opotřebení, poškrábání a vlhkosti, což jsou běžné problémy v chodbách a předsíních, kde se často pohybuje mnoho lidí a kde se může dostat vlhkost ze vstupních dveří. PVC podlahy a linoleum jsou k dispozici v široké škále barev, vzorů a textur, což Vám umožňuje vybrat si podlahu, která nejlépe ladí s designem Vašeho interiéru. Tyto podlahové materiály mohou poskytnout určité množství tlumení hluku a pohodlí při chůzi, což může být v chodbách a předsíních velmi užitečné. Při výběru mezi pvc podlahou a linoleem je důležité zvážit Vaše preferované vlastnosti, rozpočet a estetické preference. Oba materiály mají své výhody a mohou být skvělou volbou pro chodby a předsíně, kde je potřeba odolná a snadno udržovatelná podlaha.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Cena za m2
309 589
Povrchová úprava
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Celková tloušťka PVC
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
na stránku
107 produktů
Zobrazují se 1 – 39 z 107 položek
Pro chodbu a předsíň je důležité vybrat podlahovou krytinu, která je odolná vůči znečištění, vlhkosti a opotřebení, a zároveň poskytuje bezpečný a pohodlný povrch pro každodenní použití. PVC podlahy a lino jsou obě vhodné volby pro tyto prostory. PVC a lino podlahy jsou odolné vůči vlhkosti, což je důležité pro prostory, jako je chodba a předsíň, kde může docházet k větší expozici vlhkosti a vodě, například při vstupu do domu za deštivého počasí. Lino je vyrobeno z přírodních materiálů, což z něj činí ekologickou volbu pro podlahovou krytinu. PVC a lino je k dispozici v široké škále barev, vzorů a textur, což umožňuje vytvoření jedinečného vzhledu pro Vaše prostory. Tyto podlahové materiály mohou poskytnout určité množství tlumení hluku a pohodlí při chůzi, což může být v chodbách a předsíních velmi užitečné. PVC podlahy často nabízejí možnost instalace bez lepení, což usnadňuje a zrychluje proces pokládky podlahy. Oba typy podlahových krytin jsou skvělou volbou pro chodby a předsíně a vhodí se do různých interiérů a stylů. Při výběru mezi pvc podlahami a linolem zvažte Vaše preferované vlastnosti, designové potřeby a rozpočet.

Související články z blogu:

Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Existuje mnoho typů podlahových krytin, ale která se hodí kam? To Vám poradíme v tomto článku.
Číst více
Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Moderní PVC podlahy neboli lina, jsou vyráběny za pomoci těch nejpokročilejších technologií. Jak vybrat tu nejvhodnější?
Číst více
Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Hodinky nejsou holinky, vinyl není lino. Jak se neztratit v pojmech? Jak si vybrat materiál podlahové krytiny. Vinyl, lino, PVC?
Číst více