🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA10. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Lepidla

V naší kategorii lepidel na podlahové krytiny a doplňky naleznete široký výběr vysoce kvalitních produktů určených pro profesionální i domácí použití. Naše lepidla jsou speciálně formulována pro různé typy podlahových materiálů, včetně PVC, linolea, koberců, vinylových dílců, dřevěných a laminátových podlah. Nabízíme řešení pro všechny fáze instalace podlahových krytin, od přípravy podkladu až po finální upevnění.

Koberce na míru

Koberec vám vystřihneme podle zadání a na chlup přesně. V konfigurátoru si zvolte libovolnou barvu, materiál, rozměr i tvar, a Aladin vám v cuku letu spočítá cenu.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
249 2499
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
10 produktů
Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek

Naše lepidla jsou navržena tak, aby byla snadno použitelná, rychle schnoucí a poskytovala pevné a trvalé spoje, které odolají každodennímu opotřebení.

Bez ohledu na to, zda renovujete byt, instalujete novou podlahu v kanceláři nebo pracujete na komerčním projektu, naše produkty vám pomohou dosáhnout profesionálních výsledků s minimálním úsilím. Vybírejte z naší nabídky lepidel na podlahové krytiny a zajistěte, aby vaše podlahy vypadaly skvěle a vydržely dlouhá léta.