🔔 Podlahy a metrážové koberce v AKCI! Využijte až 44% slevu s kódem PODLAHA15.

Lagos koberce

Nádherná kolekce kusových koberců Lagos značky Berfin je nabízena především v neutrálních a zemitých barvách. Koberce jsou zdobeny geometrickými motivy, díky kterým si najdou své místo v každém interiéru. Vyrobeny jsou ze směsi polypropylenu frisé a sisalu s výškou vlasu 4 mm.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
399 1387
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
15 produktů
Zobrazují se 1 – 15 z 15 položek
Kolekce Lagos od renomované značky Berfin je skutečně ohromující. Tyto kusové koberce vynikají svými neutrálními a zemitými barvami, které se snadno kombinují s různými styly a dekory. Jejich geometrické motivy dodávají prostoru moderní a sofistikovaný vzhled, který okouzlí každého. Vyrobeny jsou z prvotřídní směsi polypropylenu frisé a sisalu, což zaručuje jejich vysoce kvalitní provedení a odolnost vůči opotřebení. S výškou vlasu 4 mm jsou tyto koberce příjemné na dotek a snadno se udržují čisté. Ať už hledáte koberce pro obývací pokoj, ložnici nebo jiné prostory, kolekce Lagos je ideální volbou pro vytvoření útulného a stylového interiéru.