🤗 AKCE na venkovní koberce a trávy. Zútulněte si domov se slevou až 40 %.

Avelino koberce

Metrážové koberce z kolekce Avelino přichází s širokou paletou barevných variant, které umožňují vytvoření harmonického a stylového prostředí. Tyto koberce jsou speciálně navrženy pro mírně namáhané komerční a veřejné prostory, kde je možné občasné používání kolečkových židlí. Koberce Avelino jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu - 100% polyamidu.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
759 760
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
9 produktů
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek
Polyamid je známý svou odolností vůči opotřebení a dlouhou životností, což zajišťuje, že koberce si udrží svůj půvab i při častém používání. Díky použití polyamidového vlákna jsou koberce také odolné vůči skvrnám a snadno udržovatelné.

Koberce z kolekce Avelino jsou vhodné pro prostředí s příležitostným používáním kolečkových židlí, což znamená, že jej lze bez obav umístit do kanceláří, konferenčních místností nebo jiných míst, kde je běžné používání židlí se speciálními kolečky. Díky své odolnosti a pevnosti materiálu představuje tento koberec ideální volbu pro takové prostředí.

Koberce jsou nejen praktické a odolné, ale také esteticky přitažlivé. Barevné varianty umožňují vytvoření přesně požadované atmosféry a stylu. Bez ohledu na to, zda preferujete decentní neutrální tóny nebo výrazné a živé barvy, kolekce Avelino vám nabízí dostatek možností.

Pokud hledáte kvalitní metrážový koberec pro mírně namáhané komerční nebo veřejné prostory s příležitostným používáním kolečkových židlí, koberce z kolekce Avelino splňují všechny požadavky. S jejich pevným a odolným materiálem ze 100% polyamidu můžete být jistí, že získáte koberce, které vydrží a zachovají si svůj vzhled i přes čas.