🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA10. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Toscana koberce

Moderní a velice jednoduchá kolekce kusových koberců Toscana v jednobarevných provedeních. Koberec jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu s výškou vlasu 20 mm. Koberce si tak hned oblíbíte.

Koberce na míru

Koberec vám vystřihneme podle zadání a na chlup přesně. V konfigurátoru si zvolte libovolnou barvu, materiál, rozměr i tvar, a Aladin vám v cuku letu spočítá cenu.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
1899 5799
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
4 produkty
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Kolekce Toscana kusových koberců vás osloví svou moderní a zároveň velmi jednoduchou estetikou. Tyto koberce jsou navrženy v jednobarevných provedeních, která se snadno sladí s různými interiérovými styly.

Vyrobené ze 100% polypropylenu s výškou vlasu 20 mm, koberce Toscana nabízejí nejen atraktivní vzhled, ale také praktické vlastnosti. Polypropylen je známý svou odolností vůči opotřebení a snadnou údržbou, což zajišťuje dlouhou životnost a jednoduchou čistotu koberce.

Díky své pohodlnosti a měkkosti si koberce Toscana získají vaši přízeň ihned po jejich položení. Jejich výška vlasu 20 mm poskytuje příjemný pocit pod nohama a zároveň vytváří útulnou atmosféru v místnosti.

Celkově lze říci, že koberce Toscana jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a jednoduchý design ve spojení s vysokou kvalitou a pohodlím. Tyto koberce dodají vašemu interiéru nový rozměr a okouzlí vás svou jednoduchou elegancí.