😮 VÝPRODEJ PODLAH: zvyšte slevu vybraných podlah o dalších 10 % s kódem PODLAHA10

Big City koberce

Big City jsou parádní nadčasové dětské koberce. Jejich design je oživen cestami, silnicemi, křižovatkami a domy, což přináší zábavný a interaktivní prvek do dětského pokoje. Koberce jsou vyroben z kvalitního filcového podkladu, který zajišťuje pohodlí při hraní a jemný pocit při dotyku. Krásné a živé barvy koberců rozveselí každý prostor a stvoří příjemnou atmosféru pro vaše děti. Tyto barvy jsou odolné vůči slunečnímu záření, což zaručuje stálobarevnost koberce i při vystavení slunečnímu světlu.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
269 270
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
1 produkt
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Big City koberce jsou nejen stylové, ale také praktické. Jsou snadno udržovatelné a odolné vůči běžným každodenním skvrnám a špíně. Díky tomu mohou děti nerušeně hrát a objevovat svět na jejich vlastním prostoru.

S Big City koberci získáte kombinaci hravého designu, kvalitního materiálu a odolnosti, které ocení nejen děti, ale i rodiče. Vytvořte pro své děti prostor plný radosti, kreativity a bezpečí s těmito skvělými dětskými koberci.