💣 BLACK FRIDAY! Kód: BF2023 zvýší slevu o 15% na kusové koberce a další. Jen do dnešní půlnoci!

Koberce Artlipa

Designové koberce Artlipa jsou jedinečné kousky, jejichž nepřehlédnutelný vzor pochází z dílny talentovaného českého umělce Jindřicha Lípy. S trochou nadsázky tak lze tvrdit, že se jedná o umělecká díla s praktickým využitím. Pro svůj abstraktní vzhled vyniknou zejména v moderních interiérech, kromě toho se ale mohou pochlubit i svým kvalitním zpracováním.

Koberce Artlipa je možné umístit nejen do obývacích pokojů, ale i do ložnic a kuchyní. Ve Vaší domácnosti budou zcela jistě vytvářet přívětivou moderní atmosféru, která nadchne nejednoho návštěvníka. Jedná se zkrátka o prémiové designové koberce, které zaujmou svojí jedinečností, nápaditostí a originalitou. Jejich počet je oproti masově vyráběným kobercům značně limitovaný, což výrazně zvyšuje jejich unikátnost, a Můjkoberec je exklusivním prodejcem těchto koberců.

Mezi další pozitiva u těchto nádherných koberců patří nejen jejich šetrnost ke zdraví, ale i ideální výška vlasu 5 mm, která zaručuje, že koberec bude příjemný na dotek a zároveň snadno udržovatelný. Nemusíte se tak bát prachu či chlupů od domácích mazlíčků.

Zcela jistě oceníte i vysokou zátěžovost těchto koberců, střední odolnost proti požáru a kompatibilitu s podlahovým topením či kolečkovou židlí. Tyto skvělé vlastnosti má na svědomí střižený vlas ze 100% polyamidu, ze kterého jsou koberce vyrobeny. Polyamid je ve světe koberců známý zejména pro svoji kvalitu, měkkost a odolnost.

Přesvědčte se o těchto vlastnostech sami a pořiďte si koberce Artlipa od Jindřicha Lípy ještě dnes. Získáte tak designový koberec prémiové kvality, který nejenže nadchne svým moderním vzorem, ale navíc vydrží i frekventované používání. Kvalita a originalita je u koberců Artlipa jednoduše zaručena!

ÚDRŽBA KOBERCŮ


Pravidelný úklid

Rutinní údržba kobercových krytin podléhá několika pravidlům:

  • používání vysavače – odstraňování prachu
  • okamžité odstraňování skvrn
  • čištění odpovídajícími pracími prostředky

Odstraňování prachu umožňuje:

  • zachovat vzhled kobercové krytiny
  • zabránit, aby se prach zašlapal hluboko do vlasu koberce

Pro rychlou očistu je optimální použít mechanický kartáč, který umožní odstranění drobků a jiných lehkých zbytků.

Domácí čištění

Na vláknech kobercové krytiny, jako na každém povrchu, se časem usadí částečky mastnoty a jiné různorodé částice a samotný vysavač nestačí k tomu, aby odstranil prachové částice, které se usadí na vláknech koberce. Z tohoto důvodu je nutno použít prací prostředky určené pro čištění kobercových krytin. Aby bylo dosaženo dobrého výsledku, je nezbytné:

  • vysát napřed prach (všemi směry)
  • vybrat a použít kvalitní čisticí prostředek (rychleschnoucí a takový, po kterém na kobercové krytině nezůstane žádný zbytek mastnoty, aby se zabránilo tomu, že stopy mastnoty naopak rychleji zachytí prach, a rychleji se tak opotřebí vlastní kobercová krytina; je vhodné vyzkoušet vybraný čisticí prostředek na malém kousku kobercové krytiny s cílem ověřit a zkontrolovat možné nechtěné účinky, jako je například odbarvení tkaniny)

Než začnete po koberci chodit nebo vracet na místo nábytek, který byl kvůli čištění přemístěn, je vhodné koberec nechat uschnout. Na trhu existují různé typy čisticích prostředků:

  • spreje (povrchové čištění)
  • práškové prostředky (pečlivé čištění)
  • tekuté nebo pěnové prostředky (pečlivé čištění)

Při používání prodávaných čisticích prostředků se musíte řídit nejen tím, co je uvedeno výše, ale musí být dodržována pravidla jejich použití uvedená v dokumentaci o výrobku – návodu vytvořeného výrobcem.

Generální úklid

Ať je použita jakákoli metoda pravidelné údržby kobercové krytiny, je účinná pouze povrchově. Doporučuje se proto obracet na odborníka, který s použitím profesionálních přístrojů zajistí generální vyčištění kobercové krytiny.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
4990 11999
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
35 produktů
Zobrazují se 1 – 35 z 35 položek