😮 Ušetřete až 50 % s Nákupy OnaDnes! Jen do neděle nebo vyprodání zásob.

Anatolia koberce

Koberce Anatolia jsou skvělou volbou do společných prostor. Jedná se o vzorovaný typ koberce orientálního nádechu. Na tomto druhu koberce není vidět každá špína a tak se hodí i do míst, kde se pohybuje více lidí. Materiál Heatset představuje tepelně upravené vlákno, které působí velmi příjemně a jsou skvělou volbou. Koberce Anatolia mají krátký vlas, jsou jemné a pevné. Jsou nejjednodušší na údržbu, protože jsou antistatické. Rovněž jsou vysoce bytelné, kvalitní a nízké. Ideální jsou například do obýváku, díky tomu, že se nesešlapávají a jsou stálobarevné.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
849 6792
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
20 produktů
Zobrazují se 1 – 20 z 20 položek
Kolekce koberců Anatolia představuje perfektní spojení elegance a praktičnosti pro společné prostory. S jejich vzorovaným orientálním nádechem, tyto koberce skvěle skrývají nečistoty, což je ideální pro prostředí s vyšším provozem. Materiál Heatset, tepelně upravené vlákno, zajišťuje nejen příjemný pocit při dotyku, ale také snadnou údržbu. Koberce Anatolia mají krátký, jemný a pevný vlas, který je odolný proti statické elektřině. Navíc jsou vysoce odolné a kvalitní, a jejich nízká výška je ideální pro místa, kde není žádoucí přílišná výška koberce. Ať už se jedná o obývací pokoj nebo jiné společné prostory, koberce Anatolia jsou skvělou volbou díky své odolnosti, stálobarevnosti a snadné údržbě.