🍀 Komu se nelení, tomu se zelení. Na všechny UMĚLÉ TRÁVY využijte slevu 15 % s kódem TRAVA15

Nouristan

Kusové koberce řady Mirkan od nové značky Nouristan (od výrobce Hanse Home) potěší krásnými a propracovanými orientálními vzory, díky kterým se budou v interiérech náramně vyjímat. Koberce Mirkan se hodí např. do obývacích pokojů, případně do jídelen nebo do jiných interiérů. Potěší krátkým vlasem pro snadnou údržbu i obšitím na všech stranách. Celkově se jedná o kalitní koberce, na které se můžete spolehnout. Pořídíte je v mnoha velikostech, barevných motivech i v běhounovém provedení.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
849 4299
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
na stránku
67 produktů
Zobrazují se 1 – 39 z 67 položek
Kolekce Mirkan nabízí koberce v různých velikostech, barevných motivech a dokonce i v běhounovém provedení. Můžete si vybrat ten správný kus, který se ideálně hodí k vašemu interiéru a doplní jeho styl. Bez ohledu na to, zda preferujete jemné a decentní vzory nebo výrazné a bohaté motivy, kolekce Mirkan vám nabídne široký výběr možností. Nechte se unést jejich kouzlem a zkrášlete svůj prostor tím nejlepším.

Koberce řady Mirkan jsou skutečně kvalitním a spolehlivým produktem. Nouristan, jako renomovaný výrobce, se zaměřuje na preciznost a detaily, aby zajistil maximální spokojenost zákazníků. Tyto koberce jsou pečlivě vyrobeny s důrazem na trvanlivost a odolnost, takže můžete mít jistotu, že vám poslouží dlouhá léta. Přidejte do svého domova dávku exotiky a eleganci s koberci řady Mirkan od Nouristan.