🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Dynasty koberce

Metrážové koberce z kolekce Dynasty jsou skvělým doplňkem do jakéhokoli prostoru. Tyto jednobarevné koberce jsou nabízeny v široké škále barevných variant, které umožňují přizpůsobení jejich vzhledu podle individuálních preferencí a interiérového stylu. Klíčové vlastností těchto koberců jsou jejich kompatibilita s podlahovým vytápěním a antistatická úprava. Koberce z kolekce Dynasty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu - 100% polypropylenu. Tento materiál je odolný vůči opotřebení, snadno se čistí a je odolný vůči skvrnám.

Čištění kusových i metrážních koberců

Vaše koberce umíme dát do pucu. Kusové vyzvedneme a zase vrátíme, až absolvují lázeňskou kúru. Metrážovým vydrbeme záda u vás doma. Cenu zjistíte na pár kliknutí a doprava je vždy zdarma..

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
235 236
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
9 produktů
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek
První výhodou těchto koberců je jejich kompatibilita s podlahovým vytápěním. Díky tomu můžete mít teplé a útulné podlahy v každé místnosti, kde se rozhodnete tyto koberce položit. Nezáleží tedy na tom, zda jde o obývací pokoj, ložnici nebo dokonce koupelnu, můžete si být jisti, že váš podlahový systém a koberce budou spolu skvěle fungovat.

Další výhodou koberců z kolekce Dynasty je jejich antistatická úprava. Díky ní se minimalizuje náboj statické elektřiny, který může být nepříjemný nejen pro vás, ale také pro elektronická zařízení v místnosti. Tato úprava zajišťuje, že se na kobercích nebude shromažďovat nadměrný náboj statické elektřiny, a tím se snižuje riziko nechtěných elektrických výbojů.

Celkově lze říci, že metrážové koberce z kolekce Dynasty jsou praktickou a stylovou volbou pro každý domov. Jejich široká paleta barev, kompatibilita s podlahovým vytápěním, antistatická úprava a odolný materiál zajišťují, že tyto koberce budou nejen esteticky příjemné, ale také funkční a snadno udržovatelné.