🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA10. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Spinta koberce

Moderní metrážové koberce z kolekce Spinta přinášejí do bytových prostorů svěží vzhled v zemitých světlých barvách. Tyto koberce jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejen estetickou hodnotu, ale také praktičnost pro každodenní užívání. Koberce z kolekce Spinta jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu - 100% polyamidu.

Výměna koberce koupeného jinde

U nás mají všechny koberce rovné příležitosti. A tak vám za nový vyměníme i koberec, který jste nekoupili u nás.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
725 726
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
6 produktů
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
Moderní metrážové koberce z kolekce Spinta přinášejí do bytových prostorů svěží vzhled v zemitých světlých barvách. Tyto koberce jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejen estetickou hodnotu, ale také praktičnost pro každodenní užívání.

Koberce z kolekce Spinta jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu - 100% polyamidu. Polyamidové vlákno je známé pro svou odolnost, trvanlivost a schopnost odolávat opotřebení. To znamená, že tyto koberce si zachovávají svůj půvab i po mnoha letech používání. Polyamid také přispívá k tomu, že koberce jsou snadno udržovatelné a odolné vůči skvrnám.

Podkladem pro koberce Spinta je fusionback, který přináší ještě větší stabilitu a pevnost. Fusionback je speciálně navržený materiál, který zajišťuje, že koberce budou pevně a bezpečně přichyceny k podlaze. Tento podklad přispívá k pohodlnému a bezpečnému užívání koberců a také snižuje riziko jejich sklouznutí.

Díky vysokému vlasu mají koberce z kolekce Spinta velice příjemný a měkký dotek. Tento luxusní vzhled a pocit na dotek přidávají do prostoru příjemnou atmosféru a pohodlí. Vyšší vlas také přináší do místnosti pocit tepla a akustickou izolaci, což je výhodné pro zvukově citlivé prostory.

Metrážové koberce z kolekce Spinta jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci moderního designu, odolnosti a příjemného pocitu na dotek. Světlé zemité barvy přinášejí do bytových prostorů přirozenou a uklidňující atmosféru. S jejich vysokou kvalitou materiálů a provedení si můžete být jisti, že získáte koberce, které budou nejen esteticky příjemné, ale také funkční a trvanlivé.