🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA10. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Savannah koberce

Smyčkové metrážové koberce z kolekce Savannah jsou skvělou volbou pro vaše podlahy. Nabízené v různých barevných variantách, tyto koberce dokážou dodat prostoru živost a styl. Jednou z výhod koberců z kolekce Savannah je jejich schopnost být použity na podlahové vytápění. Bez ohledu na to, zda máte podlahové topení nebo plánujete jej nainstalovat, tyto koberce poskytnou pohodlný a teplý povrch, který oceníte každý den.

Výměna zdarma

Kéž byste si ho tak mohli osahat, abyste nesáhli vedle. Víte co? Můžete! Vybraný produkt si klidně doma otestujte, ať jste si jistí, že je to ten pravý.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
459 460
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
5 produktů
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
Další výhodou koberců Savannah je jejich stálobarevnost na slunci. Díky tomu si můžete být jisti, že i při vystavení slunečnímu světlu si koberce zachovají své živé a atraktivní barvy po dlouhou dobu.

Navíc, koberce z kolekce Savannah mohou být také použity na příležitostně používané schody, čímž přidávají další vrstvu estetiky a ochrany pro vaše schodiště.

Smyčkové metrážové koberce z kolekce Savannah spojují praktičnost, styl a funkčnost. Bez ohledu na to, zda je použijete v obývacím pokoji, ložnici nebo jiném prostoru, tyto koberce přinesou do vašeho domova pohodlí a vkusný vzhled.