:point_right: Padají ceny kusových koberců. Až 50% slevy na více než 1 000 produktů. :point_left:
https://www.mujkoberec.cz/1980-akce-na-kusove-koberce

Dalesman koberce

Moderní kolekce metrážových koberců Dalesman nabízí široký výběr v hnědých a šedých barevných tónech, které dodávají prostoru elegantní a současný vzhled. Tyto koberce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního 100% polypropylenu, který zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Podklad koberce je vyroben z filcu, což přispívá ke stabilitě a pevnosti koberce. Filcový podklad také zlepšuje zvukovou izolaci a pohodlí při chůzi po koberci.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
469 470
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
6 produktů
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
Jednou z významných vlastností koberců Dalesman je jejich delší vlas, který je velmi příjemný na dotek. Pohyb po těchto kobercích přináší pocit jemnosti a hebkosti, což dodává prostoru vytvořenému s pomocí těchto koberců na útulnosti a komfortu.

Kolekce Dalesman je vhodná pro různé interiéry, od moderních a minimalistických prostorů až po tradičnější a rustikální styly. Barevná paleta hnědých a šedých tónů poskytuje možnost volby podle osobních preferencí a designových požadavků.

Tyto koberce jsou skvělou volbou pro obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje a další místnosti, kde se hodí přidat do prostoru teplý a příjemný prvek.

S kolekcí metrážových koberců Dalesman získáte nejen moderní design a trvanlivost, ale také pocit luxusu a pohodlí pod nohama.